Data wydarzenia 12.12.2021 godz. 20:30

Grudniowo z beniaminkiem!

W niedzielę 12 grudnia siatkarze Trefla Gdańsk podejmą przed własną publicznością beniaminka PlusLigi, zespół LUK Lublin! Choć lublinianie debiutują w PlusLidze, w szeregach tej drużyny oglądamy kilka znajomych twarzy. Na ataku grają tam bowiem byli gracze Trefla Bartosz Filipiak i Szymon Romać. Ponadto barw ekipy z województwa lubelskiego bronią m.in. przyjmujący Wojciech Włodarczyk, środkowy Jan Nowakowski, czy libero Dustin Watten. Zapowiada się interesujące, siatkarskie widowisko, któremu obok boiska towarzyszyć będzie grudniowa atmosfera! Zapraszamy do przeżywania emocji na żywo i wspierania „gdańskich lwów” trenera Michała Winiarskiego!

Bilety

Bilety na mecz Trefl Gdańsk – LUK Lublin dostępne są na stronie www.gdanskielwy.pl

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. 

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parkingi dedykowane gościom ERGO ARENY zaznaczone są na mapce.