Derby Pomorza w ERGO ARENIE! Już w niedzielę 20 marca o 15:30 koszykarze Trefla Sopot podejmą na własnym parkiecie rewelacyjnego beniaminka Energa Basket Ligi, Grupa Sierleccy Czarnych Słupsk. Rywalizacji pomiędzy drużynami z Sopotu i Słupska zawsze towarzyszyła duża dawka emocji i z pewnością tak samo będzie również teraz. Czas na walkę o panowanie na Pomorzu – trzymajcie kciuki za żółto-czarnych! Bilety na wydarzenie są dostępne na www.sercesopotu.pl.

Podczas niedzielnego meczu we współpracy z Urzędem Miasta Sopotu oraz Towarzystwem Pomocy im. św. Brata Alberta (Koło Gdańskie) Trefl Sopot zorganizuje zbiórkę pieniędzy, której celem jest długofalowa pomoc i wspieranie uchodźców przybywających do Centrum Wsparcia Ukrainy w Sopocie.

Wolontariuszy zbierających pieniądze spotkacie od 14:30 przy wejściu A1 oraz w czasie przerwy spotkania na trybunach ERGO ARENY. Za wszystkie datki już teraz dziękujemy! 🙏

Bilety

Bilety na mecz Trefl Sopot – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk są dostępne na stronie www.sercesopotu.pl.

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że to wydarzenie zaliczane jest do drugiej taryfy (cennik podczas małych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parking dedykowany gościom ERGO ARENY zaznaczony jest na mapce.