Ostatni domowy mecz w 2021 roku! 18 grudnia o 17:30 w ERGO ARENIE koszykarze Trefla Sopot zagrają z Legią Warszawa. Będzie to starcie piątej z czwartą drużyną ostatniego sezonu, a ponadto zespołów, które występują w TOP16 FIBA Europe Cup. Jedno jest pewne – emocji nie zabraknie!

Bilety

Bilety na spotkanie są dostępne na stronie www.sercesopotu.pl. W dniu meczu wejściówki nabyć można też w kasie numer 4 ERGO ARENY, która otwierana jest zazwyczaj 4 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. 

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.