Ostatni mecz rundy zasadniczej w ERGO ARENIE! Już 10 kwietnia o 19:30 koszykarze Trefla Sopot podejmą na własnym parkiecie Polski Cukier Pszczółka Start Lubin. Rywale w tym sezonie dotarli do finału Suzuki Pucharu Polski, pokonując wcześniej drużyny Enea Zastalu BC Zielona Góra oraz Kinga Szczecin. W pierwszym starciu obu zespołów górą byli sopocianie, którzy w Lublinie zwyciężyli 73:70 i teraz zrobią wszystko, aby to powtórzyć! W walce o dwa punkty bezcenne będzie Wasze wsparcie – przyjdźcie do ERGO ARENY i głośno dopingujcie żółto-czarnych! Bilety na wydarzenie są dostępne na www.sercesopotu.pl.

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że to wydarzenie zaliczane jest do drugiej taryfy (cennik podczas małych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parking dedykowany gościom ERGO ARENY zaznaczony jest na mapce.

Bilety

Bilety dostępne są www.sercesopotu.pl, w dniu meczu kasa numer 4 ERGO ARENY otwarta zostanie 4 godziny przed rozpoczęciem spotkania i działać będzie do meczu.