Data wydarzenia 01.12.2024 godz. 20:00

Zalewski to jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Autor takich utworów, jak „Miłość Miłość”, „Kurier”, „Annuszka” czy „Początek”.

Pierwszą zapowiedzią tego bardzo osobistego materiału, który swoją premierę będzie miał na jesieni, jest utwór “ZGŁOWY”. Zaskakujący i bezkompromisowy komunikat, ukazujący ZALEWSKIEGO jako artystę z krwi i kości. Symboliczne zgolenie głowy na klipie, które dopełnia przekaz, symbolizuje początek czegoś nowego.

Pierwszym oficjalnym singlem z kolei jest utwór „Kochaj” o zgoła innej atmosferze i skrajnie innych emocjach. Kolejne odsłony albumu wkrótce.

„Odliczam dni do trasy „ZGŁOWY”, kiedy w końcu będziemy mogli podzielić się z Wami nowymi piosenkami. Fakt, że większość płyty nagrywaliśmy „na setkę”, dzięki czemu ma ona mocno koncertowy sznyt. Fakt, że ograniczyliśmy udział syntezatorów do niezbędnego minimum, żeby brzmienie było bardziej organiczne. Fakt, że w tekstach zrezygnowałem z wydumanych metafor, żeby przekaz był czytelny i czysty…Ale płycie brakuje jednego kluczowego elementu – udziału publiczności. Dopiero z Wami te piosenki nabiorą właściwego kształtu i wytworzy się magia, która zdarza się tylko na koncertach. Mam ciarki na plecach kiedy myślę o tym jak będziemy śpiewać razem jesienią. Odliczam dni do trasy „ZGŁOWY”.
Do zobaczenia na koncertach!
Wasz K.Z.”

Pomimo, że ZALEWSKI zagrał do tej pory całe mnóstwo koncertów promując swoje dotychczasowe albumy „Zelig”, „Złoto”, „Zabawa” i „MTV Unplugged”, biorąc udział we wszystkich najważniejszych muzycznych festiwalach w kraju (m.in Opener Festival, Męskie Granie, Jarocin Festiwal, Olsztyn Green Festival, Pol’and’Rock Festival) to będzie to pierwsza trasa artysty, która odbywać się będzie wyłącznie w halowych przestrzeniach.

Bilety