Aktualności

Rodzinna „Aktywna Niedziela” rozpocznie nowy sezon!

Letnia przerwa za nami, czas zainaugurować nowy sezon „Aktywnych Niedziel”!  Nadchodzącą, jesienną edycję imprezy dedykujemy rodzinie, która po zakończeniu wakacji musi odnaleźć się w rzeczywistości nowych-starych obowiązków szkolnych i służbowych. Na rodzinne zajęcia zapraszamy już 29 września (wejście C1).

W kontekście zmiany pory roku możemy odczuwać dyskomfort i utratę energii. Jak stawić czoła jesiennej chandrze? W jaki sposób spędzać długie wieczory angażując wszystkich członków rodziny? Jak zregenerować skórę zmęczoną letnim słońcem? Na te i inne pytania odpowiedzą specjaliści podczas wykładów i warsztatów. Na uczestników pragnących spędzić ten czas aktywnie czekać będą trenerzy, którzy poprowadzą zajęcia m. in. z energetycznej zumby, kalisteniki, czy jogi. Dzieci i młodzież sprawdzą swoje umiejętności na innowacyjnym „Spoonerze” i poddadzą się artystycznemu malowaniu buzi. Badania stóp i postawy ciała możliwe będą w namiotach naszych partnerów.

Wszystkie zajęcia są całkowicie bezpłatne, a program ułożony został tak, by atrakcje w ERGO ARENIE pochłonęły przedstawicieli różnych pokoleń! Do hali na granicy Gdańska i Sopotu, w ramach kampanii „Po zdrowie do ERGO ARENY!” zaprasza operator hali oraz Sopockie Stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni!

Pełny harmonogram wrześniowego spotkania: http://ergoarena.pl/wydarzenia-lista/aktywna-niedziela-aktywna-rodzina/

11.09.2019

Powrót do listy wiadomości

17 września 2019

„The Color Run – ERGO ARENA” – konkurs

Weź udział w naszej zabawie i pobiegnij w gdańskiej edycji The Color Run! Ten cykl biegowy to globalny fenomen, który uszczęśliwia ludzi w ponad 40 krajach na świecie! 21 września kolorowy bieg na 5 kilometrów zawita do Gdańska, a trasa zlokalizowana będzie na terenie ERGO ARENY. Dla 2 uczestników konkursu, którego organizatorem jest operator gdańsko-sopockiej hali przygotowaliśmy podwójne pakiety startowe!

16 września 2019

Jubileusz Agnieszki Chylińskiej, bo „WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!”

Jubileusz muzycznego 25-lecia Agnieszki Chylińskiej w ERGO ARENIE świętować będziemy 28 marca 2020. Bilety na wyjątkowy koncert „Warto było szaleć tak!” w cenie od 59 zł są już w sprzedaży!

13 września 2019

„Król Walca” powraca

André Rieu z Orkiestrą Johanna Straussa w ERGO ARENIE wystąpił już sześciokrotnie! W sobotę, 20 czerwca 2020 czeka nas kolejny, magiczny występ holenderskiego „Króla Walca”. Bilety na ten wyjątkowy koncert do sprzedaży trafią w piątek, 13 października o godz. 10:00.

Archiwum wiadomości