Aktualności

Rodzinna „Aktywna Niedziela” rozpocznie nowy sezon!

Letnia przerwa za nami, czas zainaugurować nowy sezon „Aktywnych Niedziel”!  Nadchodzącą, jesienną edycję imprezy dedykujemy rodzinie, która po zakończeniu wakacji musi odnaleźć się w rzeczywistości nowych-starych obowiązków szkolnych i służbowych. Na rodzinne zajęcia zapraszamy już 29 września (wejście C1).

W kontekście zmiany pory roku możemy odczuwać dyskomfort i utratę energii. Jak stawić czoła jesiennej chandrze? W jaki sposób spędzać długie wieczory angażując wszystkich członków rodziny? Jak zregenerować skórę zmęczoną letnim słońcem? Na te i inne pytania odpowiedzą specjaliści podczas wykładów i warsztatów. Na uczestników pragnących spędzić ten czas aktywnie czekać będą trenerzy, którzy poprowadzą zajęcia m. in. z energetycznej zumby, kalisteniki, czy jogi. Dzieci i młodzież sprawdzą swoje umiejętności na innowacyjnym „Spoonerze” i poddadzą się artystycznemu malowaniu buzi. Badania stóp i postawy ciała możliwe będą w namiotach naszych partnerów.

Wszystkie zajęcia są całkowicie bezpłatne, a program ułożony został tak, by atrakcje w ERGO ARENIE pochłonęły przedstawicieli różnych pokoleń! Do hali na granicy Gdańska i Sopotu, w ramach kampanii „Po zdrowie do ERGO ARENY!” zaprasza operator hali oraz Sopockie Stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni!

Pełny harmonogram wrześniowego spotkania: http://ergoarena.pl/wydarzenia-lista/aktywna-niedziela-aktywna-rodzina/

11.09.2019

Powrót do listy wiadomości

28 lutego 2020

Maluma dołącza do gwiazd Festiwalu Trapeton

Uwielbiany w Polsce latynoski piosenkarz Maluma wraca do ERGO ARENY! Kolumbijczyk dołącza do gwiazd, które w lipcu wystąpią w gdańsko-sopockiej hali podczas Festiwalu Trapeton.

26 lutego 2020

Garou – relacja video

Ostatki w ERGO ARENIE spędziliśmy z Garou! Kanadyjczyk zainaugurował trasę „Soul City Tour” właśnie na granicy Gdańska i Sopotu, zachwycił fenomenalną formą wokalną i zaprezentował nam swoje ulubione style muzyczne. Były hity radiowe, autorskie aranżacje coverów i folk prosto z Quebecu. Obejrzyj relację ERGO ARENA TV!

22 lutego 2020

Garou – niezbędnik widza

We wtorek, 25 lutego w ERGO ARENIE koncert kanadyjskiego wokalisty Garou. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Archiwum wiadomości