30 lat Agnieszki Chylińskiej – „Kiedyś do Ciebie wrócę” – NIEZBĘDNIK WIDZA

Przez ostatnie 30 lat Agnieszka Chylińska kroczyła własną ścieżką, a jej utwory odzwierciedlały etapy życia, na których znajdowała się w danym momencie. Tę muzyczną drogę z pomorską wokalistką w ERGO ARENIE odtwarzać będziemy w niedzielę, 14 kwietnia od godz. 20. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dot. tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? Bilety dostępne są on-line za pośrednictwem strony eBilet.plw dniu wydarzenia kasa numer 4 przy wejściu A1 czynna będzie od godz. 16:30.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilety są jednokrotnego wejścia i można pokazać je zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowane w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Dostępne są bilety w cenie od 106,50 zł, nie ma biletów zniżkowych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Komplet informacji uzyskać można w zakładce CENTRUM POMOCY.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

17:30 – OTWARCIE BRAM EARLY ENTRANCE, 20:00 – START SHOW, ok. 22:00 – KONIEC SHOW

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren hali profesjonalnych aparatów foto i kamer video, statywów i selfie sticków.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Osoby małoletnie (do ukończenia 18 roku życia) mogą wejść na Teren Imprezy, pod warunkiem posiadania ze sobą następujących dokumentów: dowód tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport, legitymacja szkolna lub studencka) oraz podpisana zgoda rodzica lub przedstawiciela ustawowego dotycząca uczestnictwa dziecka w Imprezie oraz oświadczenie przedstawiciela ustawowego. WZÓR OŚWIADCZENIA ZNALEŹĆ MOŻNA TUTAJ.

Regulamin wydarzenia znaleźć można tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za pozostawioną sztukę.

Organizator przewidział również płatny DEPOZYT w cenie 20 złotych.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że ta impreza zaliczana jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na jeden z kwietniowych meczów ligowych.

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, punkty z merchem zlokalizowane będą na I kondygnacji (wejście A1) i na III kondygnacji (wejście D3).

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. Do godz. 19:30 na hasło #DobryDojazd obowiązywały będą promocje specjalne.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dniu wydarzenia (niedziela, 14.04) infolinia i mail dostępne będą w godz. 10:00-18:00.