Atomówek starcie o play-off Ligi Mistrzyń. Atrakcje dla kibiców!

Już w najbliższy wtorek o 18:00 spotkanie, którego wagą może być nawet awans do dalszej fazy rozgrywek. Rywalkami Atomówek będzie bowiem wicemistrz Włoch, Igor Gorgonzola Novara. Zawodniczki nie ukrywają, że mocno liczą na doping kibiców, a sam klub zaplanował dla przybyłych sporo okołomeczowych atrakcji.

 

Mecz z Igor Gorgonzolą Novara będzie dla siatkarek PGE Atomu Trefla Sopot bardzo ważny. Tak jak zapowiadał od początku trener zespołu Lorenzo Micelli, to właśnie Włoszki będą bezpośrednim rywalem wicemistrzyń Polski w walce o awans z Grupy B Europejskiej Ligi Mistrzyń.

 

We włoskim zespole kibice będą mogli zobaczyć sporo dobrych i uznanych siatkarek na czele z medalistkami mistrzostw Europy – Tijaną Malesević i Helene Rousseaux. We włoskiej drużynie zobaczymy także znakomitą chorwacką atakującą – Samantę Fabris, czy też portorykańską przyjmującą – Aureę Cruz. Ciekawym akcentem spotkania będzie oczywiście obecność w składzie gości Polki, Magdaleny Wawrzyniak, która do wicemistrzyń Włoch dołączyła w letnim oknie transferowym.

 

Poza PGE Atomem Treflem Sopot i Igor Gorgonzolą Novara, w Grupie B Europejskiej Ligi Mistrzyń są także VakifBank Stambuł i Calcit Lublana. I Polki, i Włoszki przegrywały dotychczas z tureckim tytanem, ale też pewnie wygrywały z jedynymi reprezentantkami Słowenii. Wszystko wskazuje więc na to, że polsko-włoskie starcia będą na wagę awansu do fazy play-off – VakifBank wydaje się być murowanym kandydatem do awansu nie tylko do kolejnej rundy, ale samego finału rozgrywek.

 

Podczas meczu jak zawsze znajdzie się miejsce na obszerną strefę zabaw dla dzieci. Najmłodsi tradycyjnie już będą mogli bawić się w kąciku zabaw pod czujnym okiem wykwalifikowanych opiekunów. Oprócz tego będzie też dla nich przygotowane stanowisko z przyborami do malowania oraz kolorowankami.  Dzieci w kąciku zabaw, kolorowania, a także wszystkich na trybunach będą zabawiały klubowe maskotki – Treflinka wraz z Treflikiem. Tym razem będą oni chodzili z całą masą baloników z helem, w których będą ukryte nagrody. W jednym z nich szczęśliwiec wygra samochód na weekend od firmy Toyota, ale w każdym z pozostałych baloników kibice znajdą coś dla siebie.

 

Tym razem podczas meczu umieszczona zostanie także strefa siatkarskiej aktywności. Kibice będą mogli sprawdzić celność odbicia, próbując trafić w wysoką obręcz, na której na co dzień ćwiczą celność rozegrania zawodniczki PGE Atomu Trefla Sopot, Danica Radenković, jak i Anna Kaczmar. Obok tego sprzętu rozstawiony zostanie także miernik bloku, który posłuży do sprawdzenia, jak wysoko skacze każdy z kibiców. Tym sposobem będzie można się przekonać, czy o ile niżej, a może wręcz wyżej skacze poddająca się temu testowi osoba w porównaniu na przykład do Mai Tokarskiej.

 

Przerwy w meczu jak zawsze zostaną uświetnione występami tancerek z grupy Cheerleaders Flex Sopot, a ze względu na mecz telewizyjny na trybunach zakochanych par bardzo uważnie szukać będzie tzw. kiscam. Podczas tych przerw na boisko wybiegną także maskotki, które będą wystrzeliwały w trybuny specjalne klubowe t-shirty.

 

Podobnie jak podczas spotkania z VakifBankiem, na kibiców czekać będzie także specjalna fotobudka. Zdjęcia drukowane są na specjalnych szablonach upamiętniających spotkanie z Igor Gorgonzola Novara. Można więc pokusić się o pierwsze takie zdjęcie, jeżeli opuściło się mecz z VakifBankiem, albo o drugie, które będzie świetnym uzupełnieniem kolekcji.

 

Bilety w sprzedaży:

 

Kasa nr 3 ERGO ARENA czynna:

  • poniedziałek – piątek 10.00 – 16.00 
  • w dniu meczowym 10.00 – 18.00

 
Internet: