Brawo dla wszystkich, którzy przyjdą w środę do ERGO ARENY!

LOTOS Trefl po serii wyjazdowych meczów wraca do własnej hali. Podczas spotkania z Łuczniczką Bydgoszcz kibice będą oklaskiwać nie tylko udane zagrania siatkarzy, ale także… siebie samych.

Mecz LOTOSU Trefla z Łuczniczką będzie miał urodzinowy podtekst. Sekcja siatkówki męskiej Trefla powstała bowiem jesienią 2005 roku i środowe spotkanie w symboliczny sposób nawiązywać będzie do rocznicy założenia klubu. Tort, fajerwerki czy śpiewanie „Sto lat” zastąpią… oklaski. Brawami nagrodzeni zostaną wszyscy, którzy mieli swój wkład w powstanie i rozwój LOTOSU Trefla Gdańsk.

 

Na sukcesy, które stały się udziałem naszego klubu w 2015 roku, od dziesięciu lat pracowało bardzo wiele osób – od założycieli i właścicieli klubu, przez siatkarzy i członków sztabu, pracowników, wolontariuszy, aż po najmłodsze pokolenia, które dopiero w przyszłości stanowić będą o sile LOTOSU Trefla. Oczywiście nie wszyscy będą mogli z nami być w środę, ale każdą osobę związaną z naszym klubem będziemy chcieli nagrodzić gromkimi brawami.  Podczas meczu z Łuczniczką wspólnie chcemy sobie powiedzieć: brawo my! – podkreśla Małgorzata Ciszewska, kierownik ds. marketingu gdańskiego klubu.

 

Oklaski będą napędzać nie tylko siatkarzy i samych kibiców, ale też… samochody. Wszystko to dzięki nietypowej zabawie dla fanów w przerwie między pierwszym i drugim setem. Z okazji 10. urodzin klubu będziemy celebrować liczbę 10, dzięki czemu do kibiców trafi m.in. 10 jubileuszowych albumów od PLPS, 10 filmowych zestawów od Wirtualnej Polski i 10 kompletów puzzli i gier od firmy Trefl.

 

Mecz LOTOSU Trefla z Łuczniczką promuje wideo, w którym Treflik zaprasza na spotkanie pasażerów gdańskiego tramwaju i napotyka w nim Mateusza Mikę. Mistrz świata zapowiada, że każdy, kto weźmie udział w tym pojedynku, zasłuży na oklaski.

 

By być oklaskiwanym przez Mikę i kilka tysięcy współtowarzyszy sportowych emocji, trzeba pojawić się w ERGO ARENIE w środę, 25 listopada, o godz. 19.00. Ceny biletów ulgowych na mecz LOTOS Trefl Gdańsk – Łuczniczka Bydgoszcz rozpoczynają się już od 10 złotych, zaś normalne wejściówki można nabyć zaledwie za 15 złotych. Można je kupować za pośrednictwem strony www.trefl.kupbilety.pl, a także w kasach ERGO ARENY, Sklepie Koszykarza w GCH Manhattan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot, Bałtyckiego Agencji Artystycznej BART oraz kilkudziesięciu salonikach Kolporter na terenie województwa pomorskiego.