Finały Siatkarskiej Ligi Narodów 2023 – KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Osiem czołowych reprezentacji siatkarzy, cztery dni zmagań i tylko jeden puchar dla najlepszej kadry VNL Siatkarskiej Ligi Narodów 2023. W środę o godz. 17:00 rozpocznie się turniej finałowy prestiżowych rozgrywek Volleyball Nations League, mecze zgromadzą komplety publiczności dlatego operator hali szczególnie zachęca do stawiania na zrównoważony transport zbiorowy i docierania na starcia z dodatkowym wyprzedzeniem.

W każdy dzień meczowy hala dla uczestników otwarta zostanie o 15:30, pierwszy mecz dnia rozpoczynał się będzie o godz. 17:00, drugi ok. godz. 20:00.

19.07.2023, środa (ćwierćfinały)

17:00 USA – FRANCJA
20:00 ARGENTYNA – WŁOCHY

20.07.2023, czwartek (ćwierćfinały)

17:00 JAPONIA – SŁOWENIA
20:00 POLSKA – BRAZYLIA 

22.07.2023, sobota (półfinały)

17:00 półfinał 1 POLSKA – JAPONIA
20:00 półfinał 2 USA – WŁOCHY

23.07.2023, niedziela (finały)

17:00 mecz o 3 miejsce JAPONIA – WŁOCHY
20:00 mecz o 1 miejsce POLSKA – USA

Mając na uwadze komplety kibiców na trybunach operator hali namawia na wybór komunikacji miejskiej. Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Przed halą na fanów czekać będą m.in. rozmaite foodtrucki.

Kibice, którzy już w środku pojawią się przed godziną 16:30 będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji w food courtach. Oferta ta uwzględnia:

– 2 herbaty w cenie 1,

– zestaw nachosy + napój w specjalnej cenie,

Dodatkowe atrakcje czekają na użytkowników mediów społecznościowych, którzy postawią na zrównoważony transport. Przyjedź na mecz tramwajem, autobusem, trolejbusem, pociągiem SKM lub ekologicznym jednośladem, użyj hashtaga #DobryDojazd, oznacz profil ERGO ARENY i pokaż nam w Tweecie lub Instastory (koniecznie otwarte profile!), jak mija Twoja podróż do hali. Trzy pierwsze oznaczenia przed pierwszym meczem każdego dnia turnieju finałowego VNL Siatkarskiej Ligi Narodów 2023 to trzy podwójne bilety wstępu na najdłuższe molo nad morzem Bałtyckim przekazane przez sopocki MOSiR. Pierwsza osoba, która się oznaczy dodatkowo otrzyma dwa bilety na rejs Statkiem Pirata!

Dla osób, które zdecydują się jednak przyjechać na ten koncert samochodem osobowym działał będzie parking P2 (40 złotych/samochód osobowy), uruchomione zostaną również dodatkowe parkingi wzdłuż ulicy Łokietka (40 złotych/ samochód osobowy) oraz wzdłuż ulicy Pomorskiej (parking bezpłatny). Płatności dokonywać można w parkomatach (gotówka, karta płatnicza lub blik) oraz za pomocą aplikacji ePark, której pobranie rekomendujemy.

Kierując się potrzebą zachowania płynności ruchu kołowego może dojść do sytuacji, w której pojazdy, pomimo wolnych miejsc na parkingu przy ERGO ARENIE, kierowane będą na pobliski parking przy ul. Łokietka (zlokalizowany w odległości ok 5 min. piechotą od hali). Prosimy o stosowanie się do poleceń i informacji służb parkingowych oraz Policji.

Operator hali apeluje o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Więcej informacji o tej imprezie w formie NIEZBĘDNIKA WIDZA i ostatnie dostępne bilety znaleźć można na naszej stronie www: ergoarena.pl