FAME MMA 12 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Federacja FAME MMA przyzwyczaiła już fanów freak fighting’u do tego, że ich wydarzenia zapełniają każdą halę, bijąc jednocześnie europejskie rekordy sprzedaży licencji PPV. Najbliższa gala – FAME MMA 12 odbędzie się już w sobotę, 20.11.2021, w ERGO ARENIE! Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania twarzy i utrzymywania dystansu społecznego wewnątrz obiektu.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Bilety kupić można on-line za pośrednictwem strony www.famemma.tv.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilety są jednokrotnego wejścia, zapraszamy z wejściówkami w formie elektronicznej i wydrukowanej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Nie ma biletów zniżkowych. Ceny biletów zaczynają się od 80 złotych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Komplet informacji uzyskać można pod adresem kontakt@kupbilecik.pl.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Otwarcie drzwi hali dla publiczności o godz. 18:00.
Czas trwania imprezy: 20:00 – 00:30.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Nie można wnosić profesjonalnego sprzętu.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe?

Uczestnikiem wydarzenia może być osoba małoletnia od 12 do 16 roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po zakupie biletu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie pod warunkiem posiadania przy wstępie na teren imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za sztukę. Płatność z góry wyłącznie gotówką.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży? Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 30 zł dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów. Przedsprzedaż biletów parkingowych prowadzona jest pod adresem: https://www.eventim.pl/event/parking-ergo-arena-14387012/?affiliate=ERA Link aktywny jest do 24 godzin przed rozpoczęciem imprezy.

Apelujemy o  nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parkingi dedykowane gościom ERGO ARENY zaznaczone są na mapce. Dedykowana droga dojazdowa do hali to Droga Zielona.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla przyjeżdżających do hali z wyprzedzeniem i tych, którzy postawią na transport zbiorowy operator hali przygotował niespodzianki! Przypominamy, że do hali wejść można dwie i pół godziny przed imprezą. 

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu głównym A1, a także ogólnodostępne, gastronomiczne punkty mobilne, które zlokalizowane będą na kondygnacjach 1, 3 i 5.

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z imprezą? Tak, punkty ulokowane będą przy wejściach, w przestrzeniach A1 i B3.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dniu imprezy (sobota 20.11) informacja czynna będzie w godz. 10:00-18:00.