FIVB MŚ w siatkówce kobiet 2022 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Czas na siatkarskie zmagania Złotek! W dniach 27.09-01.10, od wtorku do soboty, w ERGO ARENIE o wyjście z fazy grupowej FIVB MŚ w siatkówce kobiet 2022 rywalizować będą reprezentantki Polski! Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tych spotkań.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Aktualnie prowadzona jest sprzedaż internetowa za pośrednictwem platformy eBilet.

Kasa numer 4 ERGO ARENY otwarta będzie w następujących dniach i godzinach:

– 26 września w godzinach 12-18
– w dni meczowe (27,28,29.09 i 1.10) od 11

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Honorowane będą bilety w wersji drukowanej i elektronicznej, organizatorzy przewidzieli możliwość wyjścia z hali miedzy poszczególnymi meczami, ale konieczne będzie odskanowanie biletu przy wyjściu.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Dostępne są bilety w cenach od 29pln do 49pln oraz pakiety 3+1, gdzie przy zakupie trzech biletów czwarty jest darmowy (wszystkie osoby muszą wejść na wydarzenie razem, ponieważ wydawany jest 1 bilet). Nie ma biletów zniżkowych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich możliwe jest wejście z opiekunem na podstawie 1 płatnego biletu, więcej informacji uzyskać można uzyskać poprzez formularz kontaktowy na stronie eBilet i, w miarę możliwości, w kasie numer 4 ERGO ARENY, w godzinach jej otwarcia.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

Hala otwierana jest we wszystkie dni meczowe godzinę przed rozpoczęciem pierwszego starcia, zapraszamy od godziny 13.

GODZINOWA ROZPISKA MECZOWA

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne  bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? O możliwym depozycie informować będzie ochrona na wejściu. W przypadku jego braku – na wszystkich kondygnacjach funkcjonować będą szatnie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

W jaki sposób można uzyskać akredytację? Termin składania wniosków na akredytacje medialne już upłynął.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 5 zł. Szatnie zlokalizowane będą przy wejściach do obiektu.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że mecze MŚ w siatkówce kobiet zaliczane są do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej każdego dnia fazy grupowej w ERGO ARENIE, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na sopockie molo.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie działają PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. 

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z imprezą? Tak, w przestrzeniach A1, B3 i D3 będą stanowiska sponsorskie (między innymi stoiska sprzedażowe z koszulkami i gadżetami).

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu:+ 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl We wszystkie dni meczowe punkt info czynny będzie w godz. 11:00-19:00.