„Jakie to kwiaty?” – konkurs

Lubisz spacery? Zachwycają Cię miejskie łąki kwietne? Rozpoznajesz kwiaty, których pełno ostatnio w Gdańsku i w Sopocie? Pochwal się swoją wiedzą, zrób zdjęcia i zgarnij podwójne zaproszenie na zwiedzanie hali z przewodnikiem!

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila zatytułowanego: „Jakie to kwiaty?”. Wiadomość musi być podpisana imieniem, nazwiskiem oraz zawierać formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele związane z konkursem zgodnie z przepisami RODO”. W treści należy zawrzeć nazwy kwiatów znaleźliśmy na terenach wokół hali (grafiki poniżej) oraz własne fotografie przynajmniej 3 z nich. To mogą być zdjęcia z terenów wokół ERGO ARENY, ale również z Twojego ogródka czy trawnika przy Twoim bloku – pokaż nam, że Ciebie też zachwyca nasza lokalna przyroda!

Na wiadomości czekamy do wtorku (16 czerwca 2020, do godz. 10.00). Dla autorów trzech pierwszych poprawnych odpowiedzi z dołączonymi zdjęciami przygotowaliśmy podwójne zaproszenia na zwiedzanie hali z przewodnikiem!

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1 dnia roboczego od zakończenia konkursu. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU