„Król Walca” powraca

André Rieu z Orkiestrą Johanna Straussa w ERGO ARENIE wystąpił już sześciokrotnie! W sobotę, 20 czerwca 2020 czeka nas kolejny, magiczny występ holenderskiego „Króla Walca”. Bilety na ten wyjątkowy koncert do sprzedaży trafią w piątek, 13 października o godz. 10:00.

Holender jest głęboko przekonany, że muzyka klasyczna stworzona jest dla wszystkich, nie tylko dla elit. Na jego koncertach wszystko jest dozwolone: ​​śmiech, płacz, śpiew i taniec. Rieu sprzedał ponad 40 milionów płyt CD i DVD (jego obecne albumy to CD Happy Days i DVD Welcome to My World II). Na pierwszym miejscu list przebojów znalazło się aż 30 jego utworów, które aż 500 razy zdobyły status platynowych. Jego filmy na YouTubie miały ponad miliard odsłon, a jego profil na Facebooku (The King of Waltz) obserwuje około 5 milionów osób.

Swoje 70-te urodziny skrzypek świętować zamierza w trasie. W sobotę, 20 czerwca „Król Walca” po raz siódmy wystąpi w ERGO ARENIE z zachwycającym widowiskiem scenicznym w ramach swojej światowej trasy koncertowej.

Bilety w cenie od 190 PLN będą dostępne od piątku, 13 września 2019 r., od godziny 10:00 w kasie nr 2 ERGO ARENY, poprzez strony www.eventim.pl , www.andrerieu.com oraz salonach EMPIK, Media Markt i Media Expert.