Kwalifikacje do MŚ 2025: Polska – Słowacja – NIEZBĘDNIK WIDZA

Już w najbliższy czwartek, 9 maja o godz. 18 swoją rywalizację o kwalifikację na przyszłoroczne mistrzostwa świata rozpoczną polscy piłkarze ręczni. W ERGO ARENIE podopieczni Marcina Lijewskiego podejmą Słowaków. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dot. tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? Bilety dostępne są on-line za pośrednictwem strony Eventim.plw dniu wydarzenia kasa numer 4 przy wejściu A1 czynna będzie od godz. 16:00.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilety są jednokrotnego wejścia i można pokazać je zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowane w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Dostępne są bilety w cenie 42, 20 złotych oraz bilety grupowe (dla dzieci i młodzieży szkolnej do 18 lat) przy zamówieniu minimum 10szt. (na każdych 10 osób przypada jeden bilet bezpłatny dla opiekuna). Zamówienia przyjmowane są pod adresem: zamowieniagrupowe@eventim.pl.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich nie są dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl. Bilet w cenie 40 pln (wejście na podstawie jednego biletu dla osoby niepełnosprawnej + opiekuna).

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

16:50 – OTWARCIE DRZWI DLA KIBICÓW, 18:00 – POCZĄTEK MECZU, ok. 19:30 KONIEC.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne  bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za pozostawioną sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że ta impreza zaliczana jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na jeden z majowych meczów ligowych.

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek itp.? Tak, punkty z merchem wskażą służby informacyjne, duży punkt zlokalizowany będzie w przestrzeni A1.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. Do godz. 17:30 na hasło #DobryDojazd obowiązywały będą promocje specjalne.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dniu wydarzenia (czwartek, 09.05) infolinia i mail dostępne będą w godz. 09:00-17:00.