„Please, Stand-up w ERGO ARENIE” – konkurs

Najbardziej spektakularne wydarzenie komediowe roku już 11 grudnia w ERGO ARENIE! W konkursie organizowanym przez operatora obiektu do zdobycia trzy podwójne zaproszenia na „Please, Stand-up” z udziałem Łukasza Lotka Lodkowskiego oraz Adama O.S.T.R. Ostrowskiego!

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila zatytułowanego: „Please, Stand-up w ERGO ARENIE”. Wiadomość musi być podpisana imieniem, nazwiskiem oraz zawierać formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele związane z konkursem zgodnie z przepisami RODO”. W treści należy zawrzeć odpowiedzi na dwa pytania, rozwinąć podpunkt numer 3 i załączyć zrzuty ekranu (printscreeny) potwierdzające, że jest się fanem/obserwatorem/subskrybentem oficjalnego profilu ERGO ARENY w dwóch wybranych serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube…).

  1. Kiedy ostatnio śmialiśmy się podczas występu Lotka w ERGO ARENIE?
  2. Ile Fryderyków odebrał dotychczas O.S.T.R.?
  3. Lubię polski stand-up, ponieważ…

Maile należy przesyłać do poniedziałku (9 grudnia 2019, do godz. 10.00). Komisja konkursowa wybierze autorów poprawnych oraz, w przypadku pytania numer 3, najciekawiej umotywowanych odpowiedzi, którzy załączyli wymagane zrzuty ekranu i nagrodzi ich zaproszeniami.

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1 dnia roboczego od zakończenia konkursu. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU