„Polskie przeboje w ERGO ARENIE” – konkurs

Absolutne legendy! Wielkie zespoły, których ponadczasowe hity śpiewają kolejne pokolenia! 11 i 13 października w ERGO ARENIE bawić się będziemy w rytmie największych przebojów Budki Suflera oraz Lady Pank. W konkursie organizowanym przez operatora obiektu do zdobycia podwójne zaproszenia na piątkowy koncert Budki i niedzielny występ zespołu Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza!

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila zatytułowanego: „Polskie przeboje w ERGO ARENIE”. Wiadomość musi być podpisana imieniem, nazwiskiem oraz zawierać formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele związane z konkursem zgodnie z przepisami RODO”. W treści należy zawrzeć odpowiedzi na dwa pytania oraz rozwinąć punkt numer 3:

  1. Którą kompozycję Budki zawdzięczamy współpracy Romualda Lipki z Janem Borysewiczem?
  2. Ile albumów studyjnych nagrał zespół Lady Pank?
  3. Chciałbym dostać bilety na koncert …., ponieważ…

Wiadomości należy przesyłać do czwartku (10 października 2019, do godz. 10.00). Komisja konkursowa wybierze autorów poprawnych oraz, w przypadku pytania numer 3, najciekawiej umotywowanej odpowiedzi, których nagrodzi zaproszeniami.

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1 dnia roboczego od zakończenia konkursu. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU