sanah, „Kolońska i szlugi” TOUR – NIEZBĘDNIK WIDZA

Koncert artystki będącej jednym z największych odkryć muzycznych ostatnich lat! sanah w ERGO ARENIE wystąpi po raz pierwszy już w niedzielę, 21.11 o godz. 20.30. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania twarzy i utrzymywania dystansu społecznego wewnątrz obiektu.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Bilety na ten koncert są wyprzedane!

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilety są jednokrotnego wejścia, wychodząc poza teren obiektu nie będzie możliwości ponownego wejścia. Bilety można pokazywać zarówno w telefonie jak i w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Bilety na ten koncert są wyprzedane!

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Komplet informacji uzyskać można pod adresem niepelnosprawni@eventim.pl.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Wejście na wydarzenie od godziny 18:00.
Czas trwania koncertu: 20:30 – 22:15.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne  bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.
Wnoszenia i posiadania w trakcie Imprezy kamer, sprzętu nagrywającego audio i video, oraz sprzętu fotograficznego mogącego mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x. Niedozwolone jest wnoszenie statywów, oraz tzw. selfiesticków, a zdjęcia muszą być robione dla celów prywatnych.

W jaki sposób uzyskać można akredytację? Wniosek o akredytację skierować należy bezpośrednio do organizatora.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia poniżej 16 roku życiapod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Opiekunowie zobowiązani są do posiadania wypełnionego oświadczenia (wzór).

Regulamin imprezy oraz restrykcje sanitarne w związku z pandemią dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży? Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 30 zł dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów. Przedsprzedaż biletów parkingowych prowadzona jest pod adresem: https://www.eventim.pl/event/parking-ergo-arena-14387010/?affiliate=ERA Link aktywny jest do 24 godzin przed rozpoczęciem imprezy.

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parkingi dedykowane gościom ERGO ARENY zaznaczone są na mapce.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla przyjeżdżających do hali z wyprzedzeniem i tych, którzy postawią na transport zbiorowy operator hali przygotował niespodzianki! Przypominamy, że do hali wejść można dwie i pół godziny przed imprezą. 

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1, 3 i 5. 

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z imprezą? Tak, stoisko sprzedażowe ulokowane będzie przy wejściu głównym, w przestrzeni A1.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00, w dniu wydarzenia – niedziela, 21.00, infolinia czynna będzie w godz. 10:00-18:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl