„Uczta” sanah w ERGO ARENIE – komunikat organizacyjny

Już w najbliższą sobotę, 30 kwietnia 2022, swoją wielką, ogólnopolską trasę – „ucztę” zainauguruje w ERGO ARENIE sanah. Na gdańsko-sopockim koncercie najpopularniejszej dziś polskiej piosenkarki młodego pokolenia spodziewany jest komplet publiczności, dlatego operator hali zachęca do przybywania do obiektu ze stosownym wyprzedzeniem.

Od 15:00 zapraszamy do strefy CHILL przed wejściem A1. Hala dla fanów otwarta zostanie o godz. 18:00, planowany start koncertu to godz. 20:00. Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. Pasażerowie komunikacji, za okazaniem biletu, karty miejskiej lub skanu z aplikacji biletowej na hasło #DobryDojazd do godz. 19:00 skorzystać będą mogli ze specjalnej promocji w punktach gastronomicznych. Oferta ta uwzględnia:

– 2 kawy w cenie 1,

– 2 hot dogi w cenie 1,

Specjalne atrakcje dla stawiających na zrównoważony transport czekają też użytkowników mediów społecznościowych. Przyjedź na imprezę ekologicznym jednośladem, tramwajem, autobusem, trolejbusem lub pociągiem SKM, użyj hashtaga #DobryDojazd, oznacz profil ERGO ARENY i pokaż nam w Tweecie lub Instastory (koniecznie otwarte profile!), jak mija Twoja podróż do hali. Trzy pierwsze oznaczenia przed każdą z powyższych imprez to trzy podwójne zaproszenia na sopockie molo od MOSiR Sopot.

Dla kibiców, którzy zdecydują się jednak przyjechać na „ucztę” sanah samochodem osobowym działał będzie parking P2 (30 złotych/samochód osobowy, płatność w parkomatach lub poprzez aplikację ePark), uruchomione zostaną również dodatkowe parkingi wzdłuż ulicy Łokietka (30 złotych/ samochód osobowy) oraz wzdłuż ulicy Pomorskiej (parking bezpłatny).

Liczba miejsc na parkingach jest ograniczona – prosimy o stosowanie się do informacji przekazywanych przez służby odpowiedzialne za parkingi oraz poleceń policji bądź straży miejskiej.

Operator hali apeluje o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Więcej informacji i NIEZBĘDNIK WIDZA przed sobotnim koncertem: ergoarena.pl