Uczta u sanah.

sanah ma wielki zaszczyt zaprosić na wykwintną UCZTĘ! To będzie 11 wyjątkowych koncertów, zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym, podczas których Artystce towarzyszyć będzie 10-osobowa orkiestra smyczkowa POLISH SOLOISTS oraz jeden z jej muzycznych idoli.

Kiedy? 30 kwietnia
Gdzie? ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot
Start strefy CHILL (A1): 15:00
Otwarcie bram (Early Entrance, VIP): 17:30
Otwarcie bram: 18:00
Start koncertu: 20:00

Dla dzieci do 6 lat wstęp jest bezpłatny, pod opieką rodzica z ważnym biletem, bez gwarancji dodatkowego miejsca.

Patroni medialni: RMF FM, RMF MAXXX, Wirtualna Polska, Polska Press, Synergic Media, CGM.

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że to wydarzenie zaliczane jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parking dedykowany gościom ERGO ARENY zaznaczony jest na mapce.

Zachęcamy kierowców przed przyjazdem na parking do wcześniejszego pobrania i rejestracji w aplikacji ePark oraz korzystania z tej aplikacji w trakcie parkowania, dzięki czemu nie będzie konieczne podchodzenie do parkomatu. Wpisując w aplikacji kod EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejne parkowanie. Korzystając z aplikacji na parkingu ERGO ARENY  należy wybrać miasto Sopot lub Gdańsk a następnie parking: ERGO ARENA – kategoria pojazdu – WEIP

W systemie ePark został juź aktywowany nowy kod promocyjny mający na celu promocję aplikacji ePark, w szczególności na parkingu pod ERGO ARENĄ.

Kod to: EPARKWEIP

Kod ten pozostanie ważny minimum do 2022-06-02 23:59:59 i umożliwi dodanie środków dodatkowych w wysokości 10 PLN.

Bilety

KONCERT JEST WYPRZEDANY