Bajkowy i porywający multimedialny koncert z udziałem wyjątkowych gości – oto Akademia Pana Kleksa na żywo! Jego Muzyczna Szkoła Wyobraźni pełna magicznych atrakcji dla całej rodziny zagości w ERGO ARENIE 13 kwietnia 2024.

NIEZBĘDNIK WIDZA (FAQ) PRZED SOBOTNIM SPEKTAKLEM: https://ergoarena.pl/akademia-pana-kleksa-na-zywo-niezbednik-widza/

Z kinowego ekranu do największych hal widowiskowych w Polsce – Akademia Pana Kleksa na żywo to spektakl muzyczny, w którym bohaterowie kultowej książki Jana Brzechwy i jej najnowszej, filmowej adaptacji przeżyją przygody, jakich wcześniej nie widzieliśmy. Filmowe i muzyczne gwiazdy, znane z kinowego hitu w reżyserii Macieja Kawulskiego, zaproszą widzów do udziału w porywającej bajce na żywo – pełnej muzyki, gry aktorskiej, magii i efektów specjalnych.

Zobacz młode gwiazdy i wielkie talenty na żywo

W Akademii Pana Kleksa na żywo zobaczymy popularnych aktorów i nowe gwiazdy kina: Antoninę Litwiniak – Adę Niezgódkę, Sebastiana Stankiewicza (Ptak Mateusz), Daniela Walaska (Książę Vincent), Konrada Repińskiego (Albert) oraz Janę Jachimek (Serdel). W obsadzie widowiska są także młode, muzyczne talenty – znani z towarzyszącej premierze „Akademii Pana Kleksa” piosenki „Do gwiazd” Carla Fernandes i Oskar Cyms oraz śpiewająca razem z Panem Kleksem utwór „Inny świat”, jedna z najciekawszych wokalistek młodego pokolenia, Zuza Jabłońska. Finalistka pierwszej polskiej edycji talent show The Voice Kids.

Pokaż się z bajkowej strony i… zagraj w kolejnym filmie!

Aktorom i wokalistom na scenie towarzyszyć będzie wyjątkowa i zapierająca dech oprawa wizualna. Akademii Pana Kleksa na żywo to Muzyczna Szkoła Wyobraźni, zrealizowana w pobudzającej zmysły i zachęcającej do kreatywnej zabawy formule. Spektakl jest połączeniem świata filmu, muzyki, magii i edukacji, przygotowany ze szczególną myślą o rodzinach i najmłodszych widzach na widowni. Oni także, uczestnicząc w spektaklach na żywo, mają szansę wystąpić w trzeciej części filmu „Akademia Pana Kleksa”. Podczas wydarzeń w siedmiu największych halach w Polsce, łowcy talentów i ekipa filmowa szukać będą nowych aktorów i przyszłych gwiazd. Każdy, kto zwróci na siebie ich uwagę – czy to bajkowym strojem, tańcem czy innymi umiejętności nawiązującymi do najnowszej, filmowej części „Akademii Pana Kleksa” – może otrzymać zaproszenie na casting do trzeciej odsłony kinowego hitu.

Wyjątkowa okazja do zabawy dla całych rodzin i szkół

Widowiskowa odsłona przygód Pana Kleksa i jego kolorowej, bajkowej Akademii to magiczna i angażująca opowieść o nieograniczonych możliwościach, zwłaszcza dziecięcej wyobraźni. Widzowie  mają okazję do rozwijania własnych umiejętności oraz nauki tolerancji i otwartości na świat, co szczególnie powinno zainteresować rodziców oraz nauczycieli i wychowawców.

Trasa Akademia Pana Kleksa na żywo – Muzyczna Szkoła Wyobraźni to mnóstwo wizualnych i muzycznych niespodzianek. Z ich pomocą, świat znany z książki czy najnowszej, filmowej odsłony „Akademii Pana Kleksa”, stanie się na wyciągnięcie ręki. To piękne wydarzenie w ERGO ARENIE zaplanowano na 13 kwietnia 2024.

Dodatkowe informacje na temat trasy można znaleźć na stronie: www.kleksnazywo.pl

Zobacz zwiastun filmu “Akademia Pana Kleksa”: https://youtu.be/W8t8Awg18oQ?si=stUT_7n-X2Ine7K-

Zobacz teledysk sanah “Jestem Twoją Bajką” z filmu “Akademia Pana Kleksa”: https://www.youtube.com/watch?v=GGiJstIgkq4

Bilety

Zachęcamy do rezerwacji noclegów w partnerskich hotelach.