Akademia Pana Kleksa na żywo! – NIEZBĘDNIK WIDZA

Bajkowy i porywający multimedialny koncert z udziałem wyjątkowych gości – oto Akademia Pana Kleksa na żywo! Muzyczna Szkoła Wyobraźni pełna magicznych atrakcji dla całej rodziny zagości w ERGO ARENIE 13 kwietnia 2024. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dot. tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? Bilety dostępne są on-line za pośrednictwem strony eBilet.plw dniu wydarzenia kasa numer 4 przy wejściu A1 czynna będzie od godz. 14:30.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Dostępne bilety i pakiety rodzinne (2+1, 2+2, 2+3) w różnych kategoriach cenowych sprawdzić można na stronie eBilet.pl. Dzieci poniżej 3 lat: mogą wejść na wydarzenie bezpłatnie, bez konieczności kupowania dla nich biletów, pod warunkiem, że dziecko będzie siedzieć przez cały czas koncertu na kolanach rodziców lub opiekunów prawnych, posiadających ważny bilet na wydarzenie. Opiekunowie dzieci poniżej 3. roku życia proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka. Bilety dla szkół: 15% rabatu. Minimalna ilość zakupionych biletów to 10 sztuk. Zamówienia z rabatem realizowane są przez formularz kontaktowy.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Komplet informacji uzyskać można w zakładce CENTRUM POMOCY.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

15:30 – OTWARCIE BRAM, 17:00 – START SHOW, ok. 18:40 – KONIEC SHOW

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren hali profesjonalnych aparatów foto i kamer video, statywów i selfie sticków.

W jaki sposób uzyskać można akredytację? Kontakt dla mediów: karolina@spontanproductions.com

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Osoby małoletnie powyżej 16-go roku życia mogą wejść na Teren Imprezy, pod warunkiem posiadania ze sobą następujących dokumentów: dowód tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport, legitymacja szkolna lub studencka) oraz podpisana zgoda rodzica lub przedstawiciela ustawowego dotycząca uczestnictwa dziecka w Imprezie oraz oświadczenie przedstawiciela ustawowego lub osoby przez niego upoważnionej o ponoszeniu pełnej odpowiedzialności za w/w osobę małoletnią.

Osoby małoletnie poniżej 16-go roku życia mogą uczestniczyć w Imprezie tylko pod opieką przedstawiciela ustawowego lub innej upoważnionej osoby dorosłej i na jej wyłączną odpowiedzialność, po podpisaniu przez nią przed wejściem na Imprezę oświadczenia o ponoszeniu pełnej odpowiedzialności za w/w osobę małoletnią. Każdy uczestnik bez względu na wiek zobowiązany jest do posiadania biletu wstępu na Teren Imprezy. WZÓR OŚWIADCZENIA ZNALEŹĆ MOŻNA TUTAJ.

Regulamin wydarzenia znaleźć można tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za pozostawioną sztukę.

Organizator przewidział również płatny DEPOZYT.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że ta impreza zaliczana jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na najbliższy mecz Trefla Sopot.

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, punkty z merchem zlokalizowane będą na I kondygnacji (wejście A1) i na III kondygnacji (wejście D3).

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dniu wydarzenia (sobota, 13.04) infolinia i mail dostępne będą w godz. 08:00-16:00.