Data wydarzenia 22.03.2022 godz.
Data wydarzenia 23.03.2022 godz.
Data wydarzenia 24.03.2022 godz.

Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF SPRING są największym w Polsce i jednym z największych w Europie wydarzeń targowych branży jubilerskiej oraz najważniejszym na świecie wydarzeniem dedykowanym promocji bursztynu. AMBERIF to ponad 400 firm z Polski, Litwy, Włoch, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, Francji, Bułgarii, Indii, Łotwy, Szwajcarii, Ukrainy, USA, a także kupcy z ponad 50 krajów świata.

Do najważniejszych stref tematycznych tragów należeć będą:

  • TOP AMBER – ok. 30 najbardziej renomowanych wystawców z propozycją najwyższej jakości produktów bursztynniczych
  • AMBER JEWELLERY – bogata oferta popularnej biżuterii z bursztynem wystawców z całego świata
  • GOLD & SILVER – produkty jubilerskie z metali i kamieni szlachetnych, zegarki, trendy jubilerskie
  • TECH ZONE – pełen asortyment technologii, półfabrykatów i usług wspierających produkcję jubilerską
  • DESIGN GALLERY – premierowe kolekcje biżuterii unikatowej, przygotowane przez czołówkę polskich artystów-złotników
  • START-UP ZONE – zupełnie nowa propozycja – międzynarodowa strefa debiutów młodych projektantów biżuterii autorskiej

Jak co roku targom AMBERIF SPRING towarzyszyć będzie bogaty program wydarzeń naukowych i artystycznych oraz ekspozycje przygotowane przez partnerów wydarzenia: galerie, muzea, uczelnie artystyczne, organizacje i media branżowe.

Uzupełnieniem tradycyjnych spotkań wystawców i kupców jest cyfrowa platforma AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM, do odwiedzenia której zaprasza organizator, w nadziei, że wkrótce będzie możliwość spotkania się „na żywo”, w Gdańsku – miejscu, które przyciąga entuzjastów bursztynu i autorskiego designu z całego świata.

Bilety

W związku z obowiązującymi przepisami epidemicznymi i priorytetem jakim jest udostępnienie ekspozycji wystawienniczej Międzynarodowych Targów Bursztynu i Biżuterii AMBERIF SPRING 2022 Kupcom i Gościom branżowym, ograniczona jest możliwości udziału Publiczności.
Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu miłośników bursztynu i biżuterii, z poszanowaniem zasad epidemicznych, organizator postara się umożliwić Państwu zwiedzanie ekspozycji w dniu 24.03 (czwartek). Więcej informacji: http://amberif.amberexpo.pl/title,PUBLICZNOSC,pid,4886.html