Urokliwy koncert świąteczny z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, okraszony fantastycznymi brzmieniami wznieconymi przez orkiestrę.

Najsłynniejsze bożonarodzeniowe utwory w wykonaniu tak zacnych artystów stworzą zjawiskową, niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że w Państwa sercach zagości radość oraz dziecięca beztroska. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to doskonały sposób, aby poczuć magię świąt.

Wystąpią:

❄️ Justyna Steczkowska

❄️ Kasia Moś

❄️ Krzysztof Cugowski

❄️ Andrzej Piaseczny

❄️ Kuba Badach

Przypominamy o obowiązku zasłaniania twarzy i utrzymywania dystansu społecznego wewnątrz obiektu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

 

Bilety

Bilety w cenie: 179 zł,149zł, 119zł, 89, 59zł do nabycia:

https://bilety.royalconcert.pl

Informacje i zamówienia: tel. 508 440 100,  e-mail: bilety@royalconcert.pl

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parkingi dedykowane gościom ERGO ARENY zaznaczone są na mapce.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. 

Parking
Kup bilet