To już trzecia, tym razem wiosenna edycja największego targu roślin doniczkowych, czyli raju dla tych, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego, naturalnego klimatu!  Zapraszamy mieszkańców Trójmiasta już 26-27 marca do ERGO ARENY.

Szykujemy dla Was nowe odmiany roślin, które często przesyłacie nam w swoich propozycjach. Uzupełniamy ofertę doniczek oraz dodajemy eko nawozy i środki ochrony roślin. Przez zimę odwiedziliśmy wielu ogrodników i zrobiliśmy co w naszej mocy aby szalejąca inflacja nie odbiła się na naszych cenach. Przyjdź i zobacz co dla Was przygotowaliśmy.

Dlaczego warto do nas przyjść?
Rośliny doniczkowe prosto z hodowli – bez pośredników.
Bardzo duże ilości roślin – wybierasz z całego wózka tego samego gatunku, a nie pojedyncze sztuki jakie znajdziesz w lokalnym sklepie.
Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz cenę takiej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
Ceny zaczynające się od 5zł.
Małe i duże rośliny
Doniczki w atrakcyjnych cenach.
Eko nawozy i środki ochrony roślin, których nie kupicie w zwykłym markecie.
Ogromny wybór.
Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają do nas prosto z hodowli.

Gdzie?
ERGO ARENA – sala treningowa / wejście C1 (na tyłach hali, od strony morza)
plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

Kiedy?
26 marca (sobota) – 8:00-20:00
27 marca (niedziela) – 10:00-18:00

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że to wydarzenie zaliczane jest do drugiej taryfy (cennik podczas małych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parking dedykowany gościom ERGO ARENY zaznaczony jest na mapce.