Data wydarzenia 04.06.2022 godz. 20:00

HIGH League wraca do Trójmiasta! 4 czerwca w ERGO ARENIE Malik Montana kolejny raz zszokuje polską scenę freak-fightów. Bilety na Eventim.pl.

W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Alberto Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin Dubiel.

Alberto to jeden z najsłynniejszych polskich raperów i gwiazda GM2L Malika Montany. W klatce nie czeka na niego łatwe zadanie. Jego rywal, jeden z najsłynniejszych polskich influencerów, wyjdzie do walki już po raz czwarty, ale po raz pierwszy pod szyldem HIGH League.

W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert „Robur WK” Orzechowski i Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela „Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa. Uwaga, headshoty dozwolone! Kolejny konflikt w klatce wyjaśnią też Denis „Bad Boy” Załęcki i Mateusz „Don Diego” Kubiszyn.

Dopiero 4 czerwca w ERGO ARENIE przekonamy się, kto lepiej radzi sobie w MMA! Tego nie można przegapić.

HIGH League 3 to osiem niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo!

Karta walk:

Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński
Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba

Bilety

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że to wydarzenie zaliczane jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parking dedykowany gościom ERGO ARENY zaznaczony jest na mapce.

Zachęcamy kierowców przed przyjazdem na parking do wcześniejszego pobrania i rejestracji w aplikacji ePark oraz korzystania z tej aplikacji w trakcie parkowania, dzięki czemu nie będzie konieczne podchodzenie do parkomatu.