Please, Stand-up! ® 2022 – największe widowisko komediowe w historii!

Łukasz Lotek Lodkowski, Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Darek Gadowski, Tomek Kołecki, Falcon1, Janusz Chabior

Start: 20:00
Otwarcie bram: 19:00

***

Najlepsi polscy komicy, multimedialne show i gość specjalny w najpiękniejszych polskich arenach. Gospodarzem show będzie uwielbiany przez tłumy Łukasz Lotek Lodkowski. Wystąpią Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Darek Gadowski i Tomek Kołecki. O oprawę muzyczną i wizualną zadba Dj roku 2021, Falcon1, a gościem specjalnym będzie fantastyczny aktor, Janusz Chabior. Nie możesz tego przegapić!

NIEZBĘDNIK WIDZA (FAQ)

Zapoznaj się z regulaminem.
Wydarzenie dla Widzów od 16 roku życia.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Ostatnie bilety dostępne są on-line: https://www.biletomat.pl/standup/please-stand-up-gdansk-11986/

W dniu wydarzenia kasa będzie nieczynna.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Nie można wchodzić i wychodzić posługując się jednym biletem, będą honorowane bilety w wersji elektronicznej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Nie przewidziano biletów ulgowych. Ceny biletów są dynamiczne, tzn. mogą ulegać zmianie z każdym dniem. Prosimy o sprawdzenie aktualnych cen na https://www.biletomat.pl/standup/please-stand-up-gdansk-11986/

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Celem uzyskania kompletu informacji należy wysłać zapytanie na adres witaj@biletomat.pl

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza?
Otwarcie bram: 19:00, Start: 20:00, Koniec: 22:30

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny?Podczas show obowiązuje zakaz robienia zdjęć aparatami fotograficznymi. W przypadku braku akredytacji nagrywanie i fotografowanie jest zagrożone ryzykiem wyproszenia z imprezy. Obowiązuje zakaz nagrywania show (również telefonami) i będzie on natychmiastowo egzekwowany.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Wydarzenie od 16 r.ż.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 5 zł. Szatnie zlokalizowane będą przy wejściach do obiektu.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że wydarzenie Please, Stand-up zaliczane jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej każdego dnia fazy grupowej w ERGO ARENIE, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na mecz Trefla Gdańsk z Cuprum Lubin, który w ERGO ARENIE odbędzie się już 11.10.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie działają PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu:+ 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dzień imprezy informacja czynna będzie w godz. 11:00-19:00.

Bilety

Sprzedaż biletów prowadzona jest on-line: https://www.biletomat.pl/bilety/zamowienie/please-stand-up-gdansk-10740/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM.

Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na jeden z październikowych meczów. Zachęcamy również do wcześniejszego przybywania do hali i przypominamy, że w punktach gastronomicznych na hasło #DobryDojazd skorzystać można ze specjalnych rabatów. Promocje kończą się pół godziny przed startem wydarzenia.

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że impreza Please, stand-up! zaliczana jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parking dedykowany gościom ERGO ARENY zaznaczony jest na mapce.

Parkujących zachęcamy do korzystania z aplikacji ePark, która umożliwia szybką i sprawną realizację płatności za parking z auta.