Zapraszamy na premierę nowej, kolejnej edycji Visual Concert, która ma miejsce jesienią 2022 roku. Nowa odsłona kultowego koncertu muzyki filmowej i epickiej zabierze widzów w podróż po świecie fauny, flory, kultur i architektury.  To będzie niezwykłe, ekscytujące i zapadające w pamięć symfoniczno-wizualne show.

Podczas koncertu wykorzystamy bardzo znane i lubiane motywy filmowych soundtracków czy energetyczne brzmienie gatunku „trailer music”. Blisko 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej spektakularne miejsca, niesamowite zwierzęta, ciekawych ludzi i wyjątkowe chwile uchwycone okiem kamery. Od rajskich plaż, poprzez 7 cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy deszczowe, głębie oceanów, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

Nowa edycja zaprezentuje całkowicie nowy repertuar! W symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki filmowej m.in. z takich filmów jak: Star Wars, Piraci z Karaibów, Iron Man, Batman, Braveheart, Avatar, Władca Pierścieni, James Bond, Romeo i Julia, The Greatest Showman, Spirit, X-Men, Atlas Chmur, Król Lew, Księżniczka Mononoke oraz utwory muzyki epickiej wytwórni Two Steps from Hell.

Koncert uświetnią soliści: Kasia Moś, Krzysztof Iwaneczko, Beata Bielska.

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej oraz niesamowitego brzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najpiękniejszych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie.

Czas trwania koncertu: 1h 45m. | Koncert bez ograniczeń wiekowych.

NIEZBĘDNIK WIDZA (FAQ)

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Bilety dostępne tylko on-line – również w dniu imprezy – https://visualproduction.pl/visual-concert-koncert-muzyki-filmowej-i-epickiej-8-10-2022-ergo-arena-gdansk/

W dniu wydarzenia kasa będzie nieczynna.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Nie można wchodzić i wychodzić posługując się jednym biletem, będą honorowane bilety w wersji elektronicznej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Nie ma biletów zniżkowych, ceny rozpoczynają się od 80 złotych. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo i zajmują miejsce na kolanach opiekuna.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga?Dla osób poruszających się na wózkach udostępnione są platformy nad sektorami 318 i 324. Bilety w regularnych cenach, bez ulg.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Impreza rozpoczyna się o godz. 18:00, wstęp do obiektu od godz. 16:30. Przewidywany czas trwania koncertu: 1h 45. W trakcie koncertu nie ma przerwy.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne  bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO. Nie można używać lampy błyskowej ani nagrywać występu.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

W jaki sposób można uzyskać akredytację? Prośba o kontakt: marketing@visualproduction.pl

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 5 zł.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że wydarzenie Visual Concert zaliczane jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie działają PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu:+ 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dzień imprezy informacja czynna będzie w godz. 8:30-16:30.

Bilety

Sprzedaż biletów prowadzona jest na stronie visualproduction.pl

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że Visual Concert zaliczany jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parking dedykowany gościom ERGO ARENY zaznaczony jest na mapce.

Parkujących zachęcamy do korzystania z aplikacji ePark, która umożliwia szybką i sprawną realizację płatności za parking z auta.