3 imprezy w 1 weekend – komunikat organizacyjny

Ten miesiąc bogaty będzie w wydarzenia rozrywkowe! Tylko w najbliższy weekend (07-09.10) w ERGO ARENIE spotykamy się trzykrotnie. Na piątkowej gali Please, Stand-Up spodziewany jest komplet publiczności, w sobotę zapraszamy na symfoniczno-wizualne show Visual Concert, a w niedzielę w sali treningowej dla miłośników zwierząt i roślin egzotycznych zorganizowana zostanie kolejna odsłona targów terrarystycznych.  

W piątek, 07.10 hala dla uczestników gali Please, stand-up otwarta zostanie o godz. 19:00, planowany start imprezy to godz. 20:00. Mając na uwadze dzień roboczy i prace remontowe prowadzone na Alei Niepodległości w Sopocie, operator ERGO ARENY zachęca do stawiania na zrównoważony transport zbiorowy. Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. Pasażerowie komunikacji, za okazaniem biletu, karty miejskiej lub skanu z aplikacji biletowej na hasło #DobryDojazd do godz. 19:30 skorzystać będą mogli ze specjalnej promocji w punktach gastronomicznych. Oferta ta uwzględnia:

– 2 kawy w cenie 1,

– 2 hot dogi w cenie 1,

Specjalne atrakcje dla stawiających na zrównoważony transport czekają też użytkowników mediów społecznościowych. Przyjedź na galę Please, stand-up ekologicznym jednośladem, tramwajem, autobusem, trolejbusem lub pociągiem SKM, użyj hashtaga #DobryDojazd, oznacz profil ERGO ARENY i pokaż nam w Tweecie lub Instastory (koniecznie otwarte profile!), jak mija Twoja podróż do hali. Trzy pierwsze oznaczenia przed galą Please, Stand-up to trzy podwójne zaproszenia na mecz Trefla Gdańsk z Cuprum Lubin, który w ERGO ARENIE rozegrany zostanie już w najbliższy wtorek, 11.10!

Dla osób, które zdecydują się jednak przyjechać na galę Please, stand-up samochodem osobowym działał będzie parking P2 (30 złotych/samochód osobowy, płatność w parkomatach lub poprzez aplikację ePark), uruchomione zostaną również dodatkowe parkingi wzdłuż ulicy Łokietka (30 złotych/ samochód osobowy) oraz wzdłuż ulicy Pomorskiej (parking bezpłatny).

Liczba miejsc na parkingach jest ograniczona – prosimy o stosowanie się do informacji przekazywanych przez służby odpowiedzialne za parkingi oraz poleceń policji bądź straży miejskiej.

W kolejne dni dla gości przybywających do ERGO ARENY samochodem osobowym działał będzie parking P2 (30 złotych/samochód osobowy, płatność w parkomatach lub poprzez aplikację ePark podczas sobotniego koncertu i 10 złotych/samochód osobowy, płatność w parkomatach lub poprzez aplikację ePark podczas niedzielnych targów).

Operator hali apeluje o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Więcej informacji o wydarzeniach i dojeździe znaleźć można na stronie internetowej: ergoarena.pl