Data wydarzenia 29.05.2024 godz. 19:30

Koncerty André Rieu słyną z magicznej atmosfery urzekającej publiczność mieszanką muzyki klasycznej, walców i melodii widowiskowych, które przenoszą widzów do świata czystego muzycznego czaru w wykonaniu Orkiestry Johanna Straussa – największej prywatnej orkiestry na świecie.

Podczas kilku meczów Ligi Mistrzów Rieu kibicował kibicom piłki nożnej przed Szostakowiczem, a jego światowe tournée co roku przyciąga ponad pół miliona widzów.

PRZED ŚRODOWYM (29 MAJA) KONCERTEM ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NIEZBĘDNIKIEM WIDZA: https://ergoarena.pl/andre-rieu-i-orkiestra-johanna-straussa-2024-niezbednik-widza/

Z uwagi na wysoką frekwencję podczas środowego koncertu polecamy #DobryDojazd komunikacją miejską! WYSOKA FREKWENCJA = SPODZIEWANE KORKI, przypominamy, że liczba miejsc na dedykowanych parkingach jest ograniczona, przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że koncerty André Rieu zaliczane są do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Kierując się potrzebą zachowania płynności ruchu kołowego może dojść do sytuacji, w której pojazdy, pomimo wolnych miejsc na parkingu przy ERGO ARENIE, kierowane będą na pobliski parking przy ul. Łokietka. Prosimy o stosowanie się do poleceń i informacji służb parkingowych i Policji.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na koncert w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali we współpracy z Treflem Sopot przewidział podwójne zaproszenia na najbliższy mecz koszykarzy w ERGO ARENIE. Administrator profilu może poprosić również o zdjęcie z hali.

Znany ze swojej charyzmatycznej prezencji scenicznej i niezwykłych umiejętności gry na skrzypcach, André Rieu podbił serca milionów ludzi na całym świecie. Jego pasja do muzyki i zaangażowanie w szerzenie radości poprzez występy uczyniły wielbioną postacią w świecie muzyki klasycznej.

Gościem specjalnym tej trasy jest 15-letnia Emma Kok, która zachwyciła już miliony ludzi na całym świecie i zyskała popularność dzięki wykonaniu piosenki „Voilà” na koncertach w Maastricht w 2023 roku.

Sprzedaż biletów na koncerty André Rieu regularnie przewyższa sprzedaż największych światowych gwiazd popu i rocka! Jego koncerty to prawdziwa uczta wizualna, począwszy od widoku jego i jego muzyków wchodzących przez tłum na scenę na samym początku koncertu, po bogate kostiumy i ogromny ekran za orkiestrą, na którym wyświetlają się piękne obrazy stworzone specjalnie pod każdy utwór, gwarantując magiczny wieczór dla całej rodziny. Filmy André na YouTube osiągnęły znacznie ponad miliard wyświetleń. Na Facebooku śledzi go 9 milionów fanów, a na całym świecie sprzedał ponad 40 milionów albumów.

„Tęskniłem za pięknymi Polakami i jestem podekscytowany możliwością powrotu z moją Orkiestrą Johanna Straussa na te cztery wyjątkowe koncerty” – powiedział André Rieu. „Przygotujcie się na wieczór pełen muzyki, śmiechu i niezapomnianych chwil. Wspólnie celebrujmy piękno życia!”

Zatem, przygotujcie się na magię André Rieu w maju roku, kiedy to holenderski skrzypek i jego 60-osobowa Orkiestra Johanna Straussa oraz wielu międzynarodowych solistów powrócą do Trójmiasta!

André Rieu nie jest tylko na jeden wieczór – jest na całe życie!

Bilety

Dostępne są bilety do lóż VIP (dedykowane wejście, bezpłatna szatnia, obsługa hostess i hostów) w cenie 690pln/sztuka, w cenie biletu zawarte są również:

  • poczęstunek w formie bufetu szwedzkiego z zimnymi przekąskami, daniami gorącymi, barem sałatkowym oraz kącikiem deserowym z kawą i herbatą,
  • open bar z napojami bezalkoholowymi
  • lampka wina.

Zamówienia składać można drogą mailową pod adresem vip@ergoarena.pl.

Zachęcamy do rezerwacji noclegów w partnerskich hotelach.