Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Rewelacyjny, znany i kochany przez publiczność na całym świecie GAROU wystąpi w lutym 2020, w Polsce. Największe przeboje czarującego muzyka usłyszymy tylko w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu oraz w Szczecinie. Ten pełen niespodzianek artysta, jest jednym z najbardziej urzekających i charyzmatycznych muzyków francuskiej sceny. Pod koniec lat 90. GAROU błyskawicznie zaistniał w świecie muzyki, łamiąc jego wszelkie kanony. Seksowny głos romantycznego macho sprawił, że serca kobiet zaczęły bić szybciej. On sam mówi o sobie skromnie: „podbiłem listy przebojów, pojawiając się we właściwym miejscu i właściwym czasie”. Jego spotkanie ze słynnym poetą, autorem musicalu „Notre Dame de Paris„, – Lucem Plamondonem w barze w Montrealu zadecydowało o przyszłości młodego wokalisty z gitarą. Niedługo potem, urok i talent GAROU przyczynił się do rozpoczęcia współpracy z Celine Dion i Rene Angelil.

Piosenkarz ma bogatą dyskografię, wydał aż 8 płyt i niezliczoną ilość singli, często koncertuje. Jego pierwszy album „Seul” został wydany w 2000 roku. W samej Francji 2,5 miliona egzemplarzy zostało sprzedanych w jedyne 11 tygodni! Kolejne albumy gwiazdy: „Reviens”, „Garou”, „Piece of My Soul”, „Gentleman Cambrioleur”, „Version intégrale” ukazywały się w stosunkowo krótkich odstępach czasu. Wiele utworów stało się prawdziwymi hitami jak „Seul” czy „Gitan„. Błyskotliwy artysta nagrał utwór „Sous le vent” z Celine Dion, – ich bogata w pomysły muzyczne współpraca trwała kilka lat. Po tym czasie GAROU chciał być artystycznie „wolny” i tworzyć bez ograniczających go schematów. Wybrał własną, niezależną drogę. W 2012 roku jego 6 płyta „Rhythm and blues” została złotą płytą już tydzień po wydaniu! Przy ostatnim wydanym – 8 albumie „Au milieu de ma vie” współpracę podjęli utalentowani autorzy tekstów: Jean-Jacques Goldman, Pascal Obispo, Gérald de Palmas.

GAROU jest multiinstrumentalistą, mistrzowsko gra na: gitarze, fortepianie, klawesynie, jak również na trąbce. Otrzymał wiele nagród przemysłu muzycznego, m.in. „World Music Awards”, „Le Félix – Révélation au Québec”. Komponuje utwory jak własne życie, zmieniając gatunki, pasje i łamiąc bariery. Głos, wygląd i wyjątkowość artysty przyciągają publiczność na całym świecie jak magnes. Jest zapraszany do najpopularniejszych programów telewizyjnych takich jak „The Voice” – jako trener we Francji, a w tym roku także w Kanadzie. Niedawno wziął udział w programach „Destination Eurovision 2018” oraz jego własnym „Gare à Garou„. Muzyk jest pełen nowych pomysłów na muzyczne jak i inne projekty.

Informujemy, że na tym koncercie będzie możliwość wypożyczenia sprzętu audio dla osób niedosłyszących. Więcej informacji o udogodnieniach dla gości niepełnosprawnych znaleźć można tutaj.


Najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi dotyczące wydarzenia

 

1. Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia?

Bilety w sprzedaży na:

  • Sprzedaż internetowa: https://www.eventim.pl
  • kasie nr 2 ERGO ARENY czynna w pn.-pt. w godz. 10-17 oraz w dniu wydarzenia w godz. 10-19

2. Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej?

Nie, bilet jest jednokrotnego wejścia. Uznawany będzie bilet w wersji elektronicznej.

3. Ceny biletów? Czy są bilety zniżkowe?

Bilety w cenie od 139 zł do 199 zł.
Każdy uczestnik musi posiadać bilet.

4. Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga, czy będzie możliwość wypożyczenia sprzętu audio dla osób niedosłyszących?

Osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim może zakupić bilety poprzez kontakt na adres: niepelnosprawni@ebilet.pl Wypożyczalnia sprzętu dla osób niedosłyszących będzie funkcjonowała w punkcie PION od strony wejścia A1.

5. O której godzinie zaczyna/kończy się impreza?

Rozkład godzinowy:

18:00 – otwarcie bram
19:00 – 21:00 koncert

*Harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie.

6. Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny?

Zakaz fotografowania. Zakaz wnoszenia profesjonalnego sprzętu z wymienną optyką – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.

7. Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt i jaki koszt?

Nie

8. Czy obowiązują ograniczenia wiekowe?

Nie

9. W jaki sposób można uzyskać akredytację?

Formularz pod linkiem: http://www.makroconcert.com/pl/press_room/

10. Regulamin imprezy :

http://www.makroconcert.com/pl/regulamin/

11. Czy w ERGO ARENIE jest szatnia?

Tak, szatnia w ERGO ARENIE jest nieobowiązkowa, płatna– 5 zł za sztukę

12. Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży?

Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 30 zł dla samochodów osobowych, 50 zł dla autobusów. Płatność TYLKO gotówką. Bilety na parking można zakupić drogą online w przedsprzedaży w cenie 25 zł (do 24 godz. przed imprezą): https://www.eventim.pl

13. Gastronomia:

W hali funkcjonują Pub oraz Food Court przy wejściu A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji 3.

14. Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.?

Nie.

15. Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu:

+ 58 76 72 101 (09:00 – 17:00), w dniu koncertu w godz. 9.00 – 19.00 oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl

Bilety

Sprzedaż biletów:

  • kasa nr 2 ERGO ARENY czynna
    poniedziałek – piątek godz. 10.00 – 17.00,
    oraz podczas wydarzeń w hali,
  • w sprzedaży internetowej: www.eventim.pl , www.eBilet.pl
  • Salony sieci EMPiK , Media Markt, w stacjonarnych punktach sprzedaży Eventim

 

 

Eventim.pl
Kup bilet
Parking
Kup bilet