Pacześ&Lotek Tour to wspólna trasa dwóch najpopularniejszych komików w naszym kraju. El Clásico, giro d’Italia, szczyt NATO, a nawet szczyt bezczelności są niczym przy tym, czego będziecie mogli doświadczyć.

Rafał Pacześ i Łukasz „Lotek” Lodkowski ruszają w największą trasę w historii Polskiego Stand-Upu. Objadą całą Polskę dosłownie i w przenośni. Każdy z komików przedstawi minimum 45 minutowy premierowy program napisany specjalnie na tę okazję. Oprócz dwóch gigantów Polskiej komedii na scenie pojawi się suport oraz prowadzący wieczór, którzy dopełnią to dwugodzinne SHOW.
Nie przegap jedynej okazji, aby zobaczyć tych dwóch charyzmatycznych komików na jednej scenie.

Obaj komicy zrezygnowali ze swoich solowych programów w 2023 roku na rzecz projektu PACZEŚ & LOTEK TOUR.

NIEZBĘDNIK WIDZA (FAQ)

Gdzie kupię bilet? Bilety kupić można za pośrednictwem strony KupBilecik.pl

Zamówienie zbiorowe: prośba o kontakt pod adresem kontakt@kupbilecik.pl

Operator ERGO ARENY rekomenduje kupno biletów za pośrednictwem autoryzowanej bileterii, a więc za pośrednictwem powyższej strony i adresu e-mail.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej. Skanowany jest kod QR.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Nie przewidziano biletów ulgowych. W zależności od kategorii dostępne są bilety w cenach od 79 do 249 zł.

Osoby z niepełnosprawnościami: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Osoby z niepełnosprawnościami przed zakupem biletu proszone są o kontakt z bileterią KupBilecik.pl

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza?
Otwarcie bram: 17:30, Start: 19:00, czas trwania show: ok. 120 min.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Nie można wnosić profesjonalnego sprzętu, wyjątkiem są osoby posiadające akredytację.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Wydarzenie od 16 r.ż.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 5 zł. Szatnie zlokalizowane będą przy wejściach do obiektu.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że te wydarzenia zaliczane są do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z KOMUNIKATEM ORGANIZACYJNYM: https://ergoarena.pl/komediowe-sold-outy-dzien-po-dniu-komunikat-organizacyjny/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej każdego dnia fazy grupowej w ERGO ARENIE, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na grudniowy mecz Trefla Gdańsk z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie działają PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu:+ 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dni stand-upów informacja czynna będzie w godz. 8:00-17:30.

Bilety

Bilety: www.KupBilecik.pl

Operator ERGO ARENY rekomenduje kupno biletów za pośrednictwem autoryzowanej bileterii wskazanej powyżej.