Po ogromnym sukcesie majowego występu w Łodzi, Rod Stewart wraca do Polski! Właściciel jednej z najbardziej charakterystycznych chrypek świata oraz niekwestionowany dżentelmen sceny już w 21 lutego 2017 zaśpiewa w ERGO ARENIE! Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

Polacy kochają Roda Stewarta, a ten odwdzięcza im się tym, co potrafi najlepiej – fantastycznymi występami na żywo. Zaledwie pół roku po ogromnym sukcesie koncertu w Łodzi brytyjski wokalista zapowiedział wielki powrót do Polski.  21 lutego wystąpi w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE. Dla jednego z najważniejszych artystów drugiej połowy XX wieku będzie to piąta wizyta w Polsce. Wcześniej legendarny wokalista koncertował już w Gdańsku, Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi. Za każdym razem koncerty te cieszyły się znakomitą frekwencją, która wyniosła łącznie blisko 90 tysięcy widzów.

Jak przyznają organizatorzy, gigantycznym sukcesem okazał się przede wszystkim ostatni, łódzki koncert Roda Stewarta.

Majowy koncert artysty w Łodzi okazał się nie tylko pełnym sukcesem frekwencyjnym, ale przede wszystkim jednym z najbardziej niezapomnianych koncertów artysty w Polsce. Otrzymaliśmy w ostatnich miesiącach niezliczone ilości próśb fanów o ponowne zaproszenie Roda Stewarta do Polski. Zrobiliśmy, co w naszej mocy i udało się! Brytyjski wykonawca, oczarowany atmosferą minionego występu, zdecydował się na aż dwa dodatkowe koncerty w Polsce. Tym razem ucieszą one z pewnością mieszkańców północnych i południowych regionów kraju – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Sukces koncertu Roda Stewarta w Łodzi nie uszedł także uwadze ogólnopolskich mediów, które prześcigały się w zachwytach nad znakomitą formą sceniczną wokalisty.

–  Rod Stewart, mimo 71 wiosen na karku, emanował młodzieńczą energią do tego stopnia, że można by zadać pytanie, czy ktoś go tam przypadkiem nie sprowadził wehikułem czasu. Uśmiechnięty, wyluzowany i pełen dystansu do siebie, do tego otoczony wyśmienitymi muzykami i ze wsparciem oszałamiającej oprawy wizualnej, zaprezentował widowisko, o jakim jeszcze długo będzie trudno zapomnieć – ocenił Paweł Piotrowicz na łamach serwisu Onet Muzyka.

W sobotę w Atlas Arenie wystąpił Rod Stewart. Koncert 71-letniego piosenkarza to show, którego niejeden młodszy kolega mógłby mu pozazdrościć. Nic dziwnego, że łódzka hala pękała w szwach – komentował Karol Sakosik z portalu Wyborcza.pl.

Doskonały głos, nienaganna fryzura, świetna forma sceniczna oraz energia, której mógłby pozazdrościć niejeden młody artysta – tak w kilku słowach podsumować można występ Roda Stewarta podczas sobotniego show w Łodzi – relacjonował portal Łódź Jest Kulturą.

Rod Stewart to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów świata. W trakcie swojej dotychczasowej kariery sprzedał ponad 250 milionów singli i płyt. W 1994 roku artysta został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame (muzeum honorujące artystów rockowych i inne osoby, które przyczyniły się do rozwoju muzyki; mieści się w Cleveland w USA). Z kolei w 2006 roku Stewart został zaliczony do 100 najlepszych wokalistów wszechczasów. Stało się to dzięki rankingowi amerykańskiego magazynu „Hit Parader”. Do największych przebojów Stewarta należą m.in. utwory: „Handbagsand Gladrags”, „You’re in My Heart”, „Downtown Train”, „Angel”, „Sailing”, „Do Ya Think I’m Sexy”, „Hot Legs”, „Baby Jane” czy „Rhythm of My Heart”.

Rod Stewart wystąpi w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE we wtorek, 21 lutego 2017 roku. Wejściówki można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl , w kasie nr 3 ERGO ARENY, oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.


 

Najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi dotyczące koncertu

 

1. Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie?

Nie, bilet jest jednokrotnego wejścia. Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach oraz w pobliżu restauracji CLASSIC. Zostaną one zlokalizowane na zewnątrz obiektu. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

2. Ceny biletów?

Bilety w cenie: 229 zł- 699 zł

3. Jestem osobą niepełnosprawną, poruszającą się na wózku inwalidzkim, gdzie kupię bilet i czy przysługuje mi ulga?

Osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim może zakupić bilety po złożeniu zamówienia na m.wojtasik@imprezyprestige.com
Osoby o innym stopniu niepełnosprawności zobowiązane są do zakupu biletów w ogólnodostępnej sprzedaży. Dla osób niepełnosprawnych zostały przygotowane sektory: 318 i 324. Ze względów bezpieczeństwa parking oraz wejście do ERGO ARENY dla osób niepełnosprawnych znajdują się na Parkingu P-1, przed parkingiem technicznym.

4. O której godzinie zaczyna/kończy się impreza?

Otwarcie drzwi do ERGO ARENY nastąpi w dniu koncertu o godzinie ok. 18:15. Czynne będą wejścia A1, A3, B3, C3, D3. Początek koncertu Roda Stewarta został zaplanowany na godzinę 20:00. Prosimy o punktualne przybycie. Artysta słynie z punktualnego rozpoczynania swoich koncertów.

5. Gastronomia :

Pub oraz food-court na kondygnacji 1 i 3 kondygnacji

6. Czy obowiązują ograniczenia odnośnie aparatów fotograficznych?

Zakaz fotografowania.

7. Czy obowiązują ograniczenia wiekowe?

Nie

8. W jaki sposób można uzyskać akredytację fotograficzną?

http://www.prestigemjm.com/media.php

9. Regulamin imprezy

http://www.prestigemjm.com/regulamin.php

10. Czy w ERGO ARENIE  jest szatnia?

Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna– 2 zł za sztukę

11. Czy przy ERGO ARENIE  znajduje się parking?

Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów.
Wjazd na parking kosztuje 20 zł  dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów.

12. Szczegóły odnośnie cen i dostępności biletów dostępne są na stronie

http://bilety.imprezyprestige.com

13. Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą ( od poniedziałku do piątku ) pod numerami  telefonów: 

+ 58 76 72 101 (09:00 – 17:00 )
oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl

Bilety

Sprzedaż biletów w:

Kasa nr 3 ERGO ARENA czynna:

  • poniedziałek – piątek 10.00 – 16.00
    (oraz w dniu imprezy)

Poprzez stronę www.prestigemjm.com, www.eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Bilety w cenie: 229 – 699 zł

 

Parking
Kup bilet

Układ siedzeń

BILETY GDAŃSK