Ulubiona przez dzieci wystawa DINOZAURY w trójwymiarze, w tym roku pojawi się w Gdańsku.
Sprawdź jak wyglądały prehistoryczne gady!
Świat dinozaurów przedstawiony w zupełnie nowej odsłonie. Wystawa obrazów DINOZAURY w trójwymiarze będzie nie tylko ciekawą lekcją, ale też niezwykłą przygodą dla małych i dużych.
Oprócz najbardziej znanego Tyranozaura, na wystawie zagości wiele innych znanych i mniej znanych prehistorycznych gadów. Będzie można zobaczyć tarbozaury, dromeozaury, gigantozaury, dilofozaury. Dzieci poznają ponad 30 gatunków drapieżników i kilka gatunków roślinożerców.
Wszystko to w ciekawej formie 3D, oglądane przez specjalne okulary, dzięki którym dinozaury będą wyglądać jak ożywione, tworząc iluzję jakby wychodziły z obrazów!
Efekt trójwymiarowości robi niesamowite wrażenie nie tylko na dzieciach, ale również na ich opiekunach.
Więcej szczegółów -> https://www.dinozaury3d.pl/pl/
Zapraszamy w weekend 26-27.03 w godz. 10:00-16:00.
W dni wydarzenia funkcjonowała będzie szatnia, koszt 5 złotych za pozostawioną sztukę.

Bilety

Dla dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny – w bileterii należy pobrać darmowy bilet.
Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że to wydarzenie zaliczane jest do drugiej taryfy (cennik podczas małych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parking dedykowany gościom ERGO ARENY zaznaczony jest na mapce.