W niedzielę 20 lutego będziemy świadkami kolejnego, topowego starcia Trefla Gdańsk. Drużyna prowadzona przez trenera Michała Winiarskiego podejmie przed własną publicznością Projekt Warszawa, czyli ekipę prowadzoną przez Andreę Anastasiego, w szeregach której występuje m.in. dwukrotny mistrz świata Piotr Nowakowski! Weekend w połowie ferii warto spędzić w hali na granicy Gdańska i Sopotu, przeżywając siatkarskie emocje i dopingując „gdańskie lwy”!

Bilety

Bilety na mecz Trefl Gdańsk – Projekt Warszawa dostępne są na stronie www.gdanskielwy.pl

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że ten mecz zaliczany jest do drugiej taryfy (cennik podczas imprez typu mecze ligowe, targi).Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parking dedykowany gościom ERGO ARENY zaznaczony jest na mapce.