Początek marca oznacza wielkie, siatkarskie emocje! W sobotę, 9 marca, zaledwie kilka dni po spotkaniu z Aluronem CMC Wartą Zawiercie, gdańszczanie zmierzą się z Jastrzębskim Węglem. Jakub Popiwczak, Benjamin Toniutti, Juruj Gladyr, Norbert Huber, czy Tomasz Fornal to nazwiska, których fanom siatkówki nie trzeba przedstawiać! Starcie z zeszłorocznymi Mistrzami Polski i srebrnymi medalistami Ligi Mistrzów na pewno przyniesie wiele emocji! Serdecznie zachęcamy do kibicowania „gdańskim lwom” na żywo z trybun ERGO ARENY!

W sobotę, 9 lutego do ERGO ARENY zawita akcja “Dorzuć misie” organizowana przez Fundację STS (Sport Twoją Szansą) należącą do bukmachera – firmy STS. Kibiców zachęca się do rzucenia pluszaków na parkiet podczas nagradzania MVP meczu. Fundacja STS na wybrany cel przekaże gwarantowane 10 000 zł, a za każdego rzuconego pluszaka zapłaci dodatkowo 1 zł. Organizatorzy proszą, by wszystkie maskotki były czyste i szczelnie zapakowane w foliowe opakowania. WIĘCEJ INFORMACJI: https://ergoarena.pl/dorzuc-misie-na-meczu-gdanskich-lwow-pluszaki-wyladuja-na-parkiecie-ergo-areny/

Bilety

Bilety kupić można on-line na stronie gdanskielwy.pl, a w dniu meczu również w kasie przy wejściu A1 – kasa otwarta zostanie ok. 2h przed rozpoczęciem spotkania.