Aktualności

MALUMA – niezbędnik widza

Już w czwartek, 27 czerwca w ERGO ARENIE wystąpi MALUMA. Latynoski wokalista znany m.in. ze wspólnych występów z Shakirą i  Madonną. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi koncertu.


1. Gdzie kupię bilet?

BILETY  ZOSTAŁY WYPRZEDANE !!!

2. Jestem osobą niepełnosprawną – gdzie kupię bilet i czy obowiązuje mnie zniżka?

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

3. O której godzinie zaczyna/kończy się impreza?

godz. 20:00 – 22:30

4. Od której godzinie można wejść na obiekt?

Wejście na obiekt będzie możliwe od godz. 18:00

5. Czy można wnosić na obiekt sprzęt audio – wideo?

Na koncert można wnosić aparaty fotograficzne  – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.

6. Gdzie i w jaki sposób mogę uzyskać akredytację?

Wnioski o akredytacje można pozyskać poprzez email organizatora: info@plateaux.pl

7. Czy obowiązują ograniczenia wiekowe?

Tak. Zgodnie z regulaminem imprezy (http://plx.plateaux.pl) dla niepełnoletnich uczestników (do 16 roku życia) należy posiadać podczas imprezy oświadczenie rodziców lub opiekunów prawnych..

8. Czy w ERGO ARENIE jest szatnia i depozyt?

Tak, szatnia w ERGO ARENIE jest nieobowiązkowa, płatna – 3 zł.  Depozyt przy wejściu A1 oraz na otoku dla wchodzących wejściami B3 , D3 płatny – koszt 20 zł

9. Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking?

Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów.

Bilet parkingowy dla samochodów osobowych do nabycia w cenie 20 zł. Bilet parkingowy dla autobusów kosztuje 50 zł. Płatność tylko gotówką!

Bilety można zakupić też online w cenie 18zł: https://www.eventim.pl/

10. Czy i gdzie na obiekcie będzie można coś zjeść/pić?

Na obiekcie funkcjonuje PUB oraz Food Court przy wejściu A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji 1, 3 i 5 oraz bar na kondygnacji 6 (dostęp tylko windą z A-1)

11. Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu:

+ 58 767 21 01 (09:00 – 17:00), w dniu koncertu recepcja czynna w godz. 12.00 – 20.00 oraz drogą mailową pod adresem:  info@ergoarena.pl

24.06.2019

Powrót do listy wiadomości

18 lipca 2019

Eko parking na czas wakacji przy ERGO ARENIE!

Bezpłatny, całodobowy, niestrzeżony Eko parking na ponad 700 miejsc przy ERGO ARENIE, od 22 czerwca do 1 września 2019. Zostaw samochód, a do centrum Sopotu dojedź ekologicznym meleksem.

17 lipca 2019

Scorpions – niezbędnik widza

Już we wtorek, 23 lipca wystąpi Scorpions. Legendarny niemiecki zespół jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Koncerty Scorpions wzbudzają ogromne zainteresowanie, nie inaczej będzie i tym razem w ERGO ARENIE. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi koncertu.

16 lipca 2019

Bilety na pierwszy w Polsce koncert Nicky Jam w sprzedaży!

Nicky Jam, jeden z najbardziej płodnych artystów reggaeton, nareszcie w Polsce! Autor tekstów, aktor i piosenkarz, który poruszył serca milionów fanów na całym świecie, wystąpi w ERGO ARENIE już 4. 10.2019r. Październikowy koncert odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej Intimo Tour. Bilety są już w sprzedaży!

Archiwum wiadomości