Wspieramy

Spółka Hala Gdańsk-Sopot, operator ERGO ARENY, zachęca do kontaktu organizacje pozarządowe, fundacje, instytucje kultury i placówki edukacyjne, które chciałyby nawiązać współpracę o charakterze prospołecznym.

Dla beneficjentów działających na Pomorzu fundacji przewidzieliśmy pakiety biletów na odbywające się w ERGO ARENIE mecze ligowe – zainteresowanych pozyskaniem pakietu (loża 9-osobowa, max. 9 biletów) prosimy o kontakt mailowy pod adresem biuro@ergoarena.pl celem ustalenia szczegółów odwiedzin.

Dla Państwa podopiecznych przygotować możemy tematyczne warsztaty z pracownikami Spółki, którzy zapoznają młodzież z tajnikami funkcjonowania obiektu. Wedle preferencji nauczycieli i wykładowców opracowujemy program tematyczny dopasowując tym samym przekazywaną treść oraz zakres warsztatów do np. kierunku studiów, profilu zawodowego danej placówki, klasy itd.

Współpracujemy m.in. z Wydziałem Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, Kierunkiem Turystyka i Rekreacja gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Zespołem Edukacji Inkubatora Starter.

W okresie wakacyjnym do współpracy zapraszamy organizatorów półkolonii i kolonii dla dzieci i młodzieży, specjalnie dla uczestników Państwa zajęć opracowaliśmy Sportowy Dzień w ERGO ARENIE, podczas którego gwarantujemy moc atrakcji w przestrzeniach na co dzień dostępnych dla profesjonalnych sportowców.

Spółka Hala Gdańsk-Sopot, operator ERGO ARENY, jest członkiem Sopockiej Organizacji Turystycznej – SOT zachęca do zapoznania się z ofertą Karty Sopockiej – atrakcyjnym systemem ulg i zniżek dla osób płacących podatki w Sopocie.

Karta Sopocka

Zainteresowanych współpracą w zakresie warsztatów i innych form wspólnych zajęć oraz ofertą wakacyjną zapraszamy do kontaktu pod adresem projektyspoleczne@ergoarena.pl.