Vito i Bella SHOW

07.12.2019 godz. 13:00

Vito i Bella to najpopularniejsza para youtuberów w Polsce i prawdziwi idole najmłodszej widowni serwisu YouTube. Serdecznie zapraszamy na drugą odsłonę wyjątkowego wydarzenia z ich udziałem! Odbędzie się ono już 7 grudnia w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. Bliski Mikołajkom i Świętom termin będzie doskonałą okazją do wspólnej (tym razem nieco zimowej) zabawy!

Event jest ewenementem na skalę Polski nie tylko pod względem frekwencji, łączy w widowiskowy sposób świat wirtualny z rzeczywistym! Tysiące najmłodszych fanów Vito i Belli zobaczą „na żywo” konfrontację swoich ulubionych bohaterów z ich komputerowymi odpowiednikami. Impreza nie będzie jedynie spotkaniem z fanami, a niesamowitym show i spektaklem z bajkową fabułą, efektami wizualnymi i dźwiękowymi, a także atrakcjami, które umilą tysiącom obecnych czas pomiędzy głównymi częściami wydarzenia. Podczas eventu do zdobycia będą również nagrody!

WAŻNE: Niepełnoletni goście mogą wziąć udział w wydarzeniu jedynie z dorosłymi opiekunami. Prosimy, aby zakupu biletów dla opiekuna oraz dziecka, dokonywały osoby pełnoletnie. Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy dostępnym na stronie www.vitoibella.show

Bilety

Sprzedaż biletów:

Powrót do listy wydarzeń