22 stycznia 2021 piątek, 19:30

10 kwietnia 2021 sobota, 20:00

17 kwietnia 2021 sobota, 18:30

28 maja 2021 piątek

13 sierpnia 2021 piątek,

05 grudnia 2021 niedziela, 19:30

30 stycznia 2022 niedziela, 19:00

7

Zwiedzanie areny

Z UWAGI NA SYTUACJĘ PANDEMICZNĄ W TRÓJMIEŚCIE Z DNIEM 03.10.2020 WYCIECZKI Z PRZEWODNIKIEM ZOSTAJĄ WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA.

Zwiedzanie hali możliwe jest wyłącznie w maseczce/ przyłbicy ochronnej lub innym elemencie pozwalającym na realizację obowiązku zasłaniania nosa i ust. Dezynfekcja rąk obowiązkowa jest przy wejściu do obiektu oraz w momencie opuszczania hali.

Miejsce zbiórki – wejście główne przy kasach, oznaczone jako strefa A1. Sprzedaż biletów prowadzona jest 10 minut przed rozpoczęciem każdej wycieczki w kasie numer 2 przy wejściu A1. 
UWAGA –
w przypadku mniej niż 2 osób chętnych do zwiedzenia obiektu, oprowadzanie nie odbędzie się.

Przewidywany czas trwania oprowadzania: ok. 60 minut

Z uwagi na liczne imprezy odbywające się w hali ERGO ARENA, poszczególne terminy zwiedzania hali mogą ulec zmianie bądź zostać całkowicie odwołane.

Zgłaszanie grup zorganizowanych

Dla grup zorganizowanych /od 10 osób/ ustalamy odrębny termin i godzinę zwiedzania ERGO ARENA, w miarę dostępności obiektu. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, a następnie o wypełnienie oraz o przesłanie formularza zgłoszeniowego: tutaj pobierz formularz zgłoszeniowy, na adres aleksandra.golec@ergoarena.pl lub faxem na numer: +48 58 76 01 029.

Godziny zwiedzania Hali dla grup zorganizowanych możliwe w godzinach 9.00 – 15.00 (ostatnie możliwe wejście o godz. 15.00).

Po uprzednim zgłoszeniu istnieje możliwość zamówienia posiłku w naszym pubie sportowym „Classic Restaurant”.

ERGO ARENA otwiera się na zwiedzających!

Wychodząc naprzeciw Państwu, jako naszym cennym klientom i gościom, oraz biorąc pod uwagę duże zainteresowanie halą ERGO ARENA, usytuowaną na granicy miast Gdańska i Sopotu ze strony mieszkańców Trójmiasta, turystów krajowych i zagranicznych, jest nam niezwykle miło poinformować, iż przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową usługę zwiedzania ERGO ARENY, jednego z najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce.
Nasz przewodnik opowie Państwu o interesujących zagadnieniach związanych z budową Areny, przekaże ciekawostki z życia hali oraz odbywających się w niej imprezach, a także wyjaśni zasady funkcjonowania tego rodzaju obiektu.
Trasa zwiedzania poprowadzi Państwa nie tylko po strefach dostępnych dla widzów na co dzień, lecz przede wszystkim umożliwi zwiedzanie tzw. strefy „backstage”, szatni zawodników, garderoby gwiazd, a także strefy VIP, w której zobaczą Państwo jedną z lóż vipowskich.
Pod koniec zwiedzania będą Państwo mogli skorzystać z menu naszego pubu sportowego „Classic Restaurant”.
Serdecznie zapraszamy!

Cennik

Bilety są do nabycia w kasie nr 2, w ERGO ARENA, czynnej 10 minut przed rozpoczęciem każdej wycieczki, płatność gotówkowa oraz bezgotówkowa. 

Bilet normalny

10 zł

Bilet ulgowy

6 zł

* zniżka   przysługuje uczniom, studentom, emerytom i rencistom, osobom   niepełnosprawnym, posiadaczom Karty Sopockiej oraz Karty Mieszkańca Gdańska, po okazaniu stosownego dokumentu. Opiekunowie osób niepełnosprawnych, po okazaniu stosownego dokumentu wchodzą na obiekt nieodpłatnie.

20%

* zniżka na ceny biletów normalnych i ulgowych   przysługuje posiadaczom: Karty Turysty (Sopot)
Bilet rodzinny

20 zł

*  2+>4 (Rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny (rodzice/opiekunowie + min. 4 dzieci)

25 zł

** 2+2 (rodzice/opiekunowie + dwoje dzieci)

29 zł

*** 2+3 (rodzice/opiekunowie + troje dzieci)
Bilet grupowy

5 zł

* dla grup zorganizowanych – uczniów i studentów, min. 15 osób, konieczność wcześniejszej rezerwacji terminu zwiedzania

8 zł

** dla grup zorganizowanych – osoby dorosłe, min. 10 osób, konieczność wcześniejszej rezerwacji terminu zwiedzania
Dzieci do lat 5

wstęp wolny

Regulamin Zwiedzania

Każda osoba biorąca udział w zwiedzaniu jest zobligowana do zapoznania się z regulaminem zwiedzania i przestrzegania jego zasad.

Wejście na teren hali ERGO ARENA i zakup biletu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Regulamin pobierz tutaj.

Dane kontaktowe

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: aleksandra.golec@ergoarena.pl    lub  pod numerem telefonu:   785 583 744.