21 maja 2020 czwartek,

DISTURBED

16 czerwca 2020 wtorek,

19 czerwca 2020 piątek, 19:00

10 lipca 2020 piątek, 20:00

03 sierpnia 2020 poniedziałek,

5

Zwiedzanie areny

Najbliższe terminy zwiedzania hali ERGO ARENA dla gości indywidualnych i grup zorganizowanych ogłoszone zostaną wkrótce.

Miejsce zbiórki – wejście główne przy kasach, oznaczone jako strefa A1.
UWAGA –
w przypadku mniej niż 2 osób chętnych do zwiedzenia obiektu, oprowadzanie nie odbędzie się.

Przewidywany czas trwania oprowadzania: ok. 60 minut

Z uwagi na liczne imprezy odbywające się w hali ERGO ARENA, poszczególne terminy zwiedzania hali mogą ulec zmianie bądź zostać całkowicie odwołane.

Zgłaszanie grup zorganizowanych

Dla grup zorganizowanych /od 10 osób/ ustalamy odrębny termin i godzinę zwiedzania ERGO ARENA, w miarę dostępności obiektu. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, a następnie o wypełnienie oraz o przesłanie formularza zgłoszeniowego: tutaj pobierz formularz zgłoszeniowy, na adres aleksandra.golec@ergoarena.pl lub faxem na numer: +48 58 76 01 029.

Godziny zwiedzania Hali dla grup zorganizowanych możliwe w godzinach 9.00 – 15.00 (ostatnie możliwe wejście o godz. 15.00).

Po uprzednim zgłoszeniu istnieje możliwość zamówienia posiłku w naszym pubie sportowym „Classic Restaurant”.

ERGO ARENA otwiera się na zwiedzających!

Wychodząc naprzeciw Państwu, jako naszym cennym klientom i gościom, oraz biorąc pod uwagę duże zainteresowanie halą ERGO ARENA, usytuowaną na granicy miast Gdańska i Sopotu ze strony mieszkańców Trójmiasta, turystów krajowych i zagranicznych, jest nam niezwykle miło poinformować, iż przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową usługę zwiedzania ERGO ARENY, jednego z najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce.
Nasz przewodnik opowie Państwu o interesujących zagadnieniach związanych z budową Areny, przekaże ciekawostki z życia hali oraz odbywających się w niej imprezach, a także wyjaśni zasady funkcjonowania tego rodzaju obiektu.
Trasa zwiedzania poprowadzi Państwa nie tylko po strefach dostępnych dla widzów na co dzień, lecz przede wszystkim umożliwi zwiedzanie tzw. strefy „backstage”, szatni zawodników, garderoby gwiazd, a także strefy VIP, w której zobaczą Państwo jedną z lóż vipowskich.
Pod koniec zwiedzania będą Państwo mogli skorzystać z menu naszego pubu sportowego „Classic Restaurant”.
Serdecznie zapraszamy!

Cennik

Bilety są do nabycia w kasie nr 2, w ERGO ARENA, czynnej od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 – 17.00, płatność gotówkowa oraz bezgotówkowa.

Bilet normalny

10 zł

Bilet ulgowy

6 zł

* zniżka   przysługuje uczniom, studentom, emerytom i rencistom, osobom   niepełnosprawnym, posiadaczom Karty Sopockiej oraz osobom zameldowanym w na terenie Miasta Gdańsk, po okazaniu stosownego dokumentu. Opiekunowie osób niepełnosprawnych, po okazaniu stosownego dokumentu wchodzą na obiekt nieodpłatnie.

20%

* zniżka na ceny biletów normalnych i ulgowych   przysługuje posiadaczom: Karty Turysty (Sopot)
Bilet rodzinny

20 zł

*  2+>4 (Rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny (rodzice/opiekunowie + min. 4 dzieci)

25 zł

** 2+2 (rodzice/opiekunowie + dwoje dzieci)

29 zł

*** 2+3 (rodzice/opiekunowie + troje dzieci)
Bilet grupowy

5 zł

* dla grup zorganizowanych – uczniów i studentów, min. 15 osób, konieczność wcześniejszej rezerwacji terminu zwiedzania

8 zł

** dla grup zorganizowanych – osoby dorosłe, min. 10 osób, konieczność wcześniejszej rezerwacji terminu zwiedzania
Dzieci do lat 5

wstęp wolny

Regulamin Zwiedzania

Każda osoba biorąca udział w zwiedzaniu jest zobligowana do zapoznania się z regulaminem zwiedzania i przestrzegania jego zasad.

Wejście na teren hali ERGO ARENA i zakup biletu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Regulamin pobierz tutaj.

Dane kontaktowe

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: aleksandra.golec@ergoarena.pl    lub  pod numerami telefonu:   785 583 744  bądź   58 76 72 102.