KOK WORLD GP 2014 Remy Bonjasky i Michał Wlazło w ERGO ARENIE

Już niebawem, 17 października w ERGO ARENIE odbędzie się Gala KOK WORLD GP 2014 z udziałem gwiazd polskiego, europejskiego oraz światowego Kickboxingu. Dziś przedstawiamy Wam sylwetkę dwóch z nich:

 

Michał Wlazło

 

Sympatyków Sztuk Walki a Kickboxingu w szczególności zapraszamy do obejrzenia wideo z udziałem jednego z najbardziej znanych polskich zawodników z Trójmiasta jakim Michał Wlazło, wielokrotny mistrz Polski w Muay Thai i Kickboxingu. Michał przygotowuje się do wywołującego ogromne emocje derbowego pojedynku na zasadach K-1 na nadchodzącej gali King Of Kings World GP 2014 In Gdańsk w dniu 17-go października w hali Ergo Arena.

 

Przeciwnikiem trenującego  w Forfit Gdańsk potężnego blisko dwumetrowego fightera będzie jego dawny klubowy kolega ważący 120 kg Robert Maruszak z GKS Corpus Gdańsk. To starcie najpotężniejszych zawodników z Wybrzeża budzi wielkie zainteresowanie, bowiem nie od dziś wiadomo, iż obaj nie darzą się sympatią. Największa europejska impreza jaką jest KOK World GP 2014, da im możliwość rozstrzygnięcia na sportowych zasadach konfliktu.

 

Promotor Donatas Simanaitis tylko pod pewnymi warunkami zgodził się na ten pojedynek. A mianowicie: będzie miał wyłącznie sportowy wymiar, obaj dadzą z siebie wszystko i po walce uścisną sobie dłonie nie żywiąc urazy. O ich umiejętności nie należy się martwić. Wlazło to uczestnik wielu prestiżowych wydarzeń w Polsce i za granicą. Maruszak to mistrz Polski w Thaiboxingu i zwycięzca Pucharu Świata w Kickboxingu. Zatem obaj mają świetne sportowe CV i gwarantują emocje jakich pragną kibice.

 

Znamienny fakt, iż obaj mieszkają w Gdańsku, reprezentują konkurencyjne kluby i są byłymi kolegami z sali treningowej będzie miało decydujący wpływ na ich nieugiętą postawę i zaciętość. Gala KOK World GP 2014 będzie platformą na jakiej dadzą upust sportowej złości i faktu, że musrem staną za nimi ich bliscy, koledzy i podzieleni sympatią kibice.

 

Remy Bonjasky

 

Holenderskiego trzykrotnego mistrza K-1 World Grand Prix, Remy Bonjasky’ego nie trzeba przedstawiać fanom Kickboxingu i Muay Thai. Właśnie ten znany na całym świecie zawodnik będzie gościem honorowym gali KOK World GP 2014 In Gdansk, która 17-go października br. odbędzie się w hali Ergo Arena w Gdańsku. To będzie najważniejsze wydarzenie tak zwanych formuł stójkowych w Europie i Polsce i tym bardziej warto się na nie wybrać, jeśli poleca je tak znamienita postać. Remy tam będzie i was nie może tam zabraknąć!

 

38-letni Remy Kenneth Bonjasky nazywany „Latającym Gentelmanem” to żywa legenda formuły K-1. Urodzony w Paramaribo w Surinamie, holenderski mistrz stoczył blisko 100 pojedynków z których 78 wygrał w tym te najważniejsze dające mu zwycięstwa w turniejach K-1 w 2003, 2004 i 2008 roku. W ostatnim pojedynku w karierze w marcu tego roku wygrał z odwiecznym rywalem, byłą gwiazdą Pride i UFC – Mirko „Cro Copem” Filipovicem z Chorwacji. To wspaniałe, iż poleca KOK World GP i zaszyci go swoją obecnością!

 

Gala w Gdańsku to nie tylko sportowe emocje ale także wielkie widowisko. Gorąca atmosfera będzie jeszcze bardziej gorąca, gdy do boju wyjdą największe postacie polskiego Kickboxingu: Tomasz Makowski, Mariusz Cieśliński czy Piotr Kobylański. Emocje wznieci też turniej wagi ciężkiej, który z uwagą będzie obserwował cały świat i Remy Bonjasky.

 

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, jakże ważne dla polskiego ale i europejskiego oraz światowego Kickboxingu. Nie może Was tam zabraknąć!

 

Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł są już w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl

 

2014-09-30_Bonjarsky