Data wydarzenia 21.04.2023 godz. 19:00
Data wydarzenia 22.04.2023 godz. 15:00
Data wydarzenia 23.04.2023 godz. 12:00

Spektakularna produkcja Cirque du Soleil powraca wiosną do Polski w nowej odsłonie! Zapraszamy na OVO!

Cirque du Soleil z radością ogłasza swój powrót  do Polski z niesamowicie energetyczną i pełną akrobacji produkcją w nowej odsłonie. Podziwiaj  ulubione akrobacje, zobacz  nowe akrobatyczne akty! OVO przenosi nas w świat owadów, ich nieustannego ruchu i wesołego zamętu. Spektakl odkrywa przed nami piękno różnorodności  świata owadów,  ich wielobarwności i wyjątkowych temperamentów. Najbardziej gorąco przyjęte przez polską publiczność show, powraca w nowej wersji. Nie przegap!

O OVO

Od potężnych świerszczy odbijających się od trampolin po hipnotyzującego pająka wijącego się w swojej sieci, OVO (po portugalsku „jajko”) emanuje niezwykłą energią, która pobudza wyobraźnię. Zabawny i chaotyczny, a jednocześnie uroczy i żywiołowy spektakl OVO oczarowuje widza w każdym wieku. Składający się ze 100 osób z 25 różnych krajów, w tym 52 artystów, OVO wprowadza na scenę unikalne, akrobatyczne akty na najwyższym poziomie, które na nowo definiują granice ludzkich możliwości. Od momentu otwarcia w Montrealu w 2009 roku, OVO zachwyciło ponad 7 milionów widzów w 155 miastach w 26 różnych krajach.

Daty i godziny spektakli 2023 w ERGO ARENIE: 21.04 – 19:00, 22.04 – 15:00 i 19:00 oraz 23.04 – 12:00 i 16:00

Relacja ERGO ARENA TV z premiery OVO w 2018:

CIRQUE DU SOLEIL 

Cirque du Soleil przedefiniował postrzeganie na świecie cyrku od małego, miejskiego po znaną na świecie markę.

Kanadyjska organizacja z siedzibą w Montrealu stała się liderem w dziedzinie rozrywki na żywo, tworząc światowej klasy wciągające i kultowe spektakle na 6 kontynentach. Cirque du Soleil zdobywa publiczność swoją wiarygodnością, otwartością. Ma zaszczyt współpracować z artystami z 90 krajów na całym świecie; jej nadrzędnym celem jest  wywieranie pozytywnego wpływu na ludzi, społeczności i planetę za pomocą swoich najważniejszych narzędzi: kreatywności i sztuki. Na przestrzeni lat Cirque du Soleil zainspirował ponad 215 milionów ludzi w ponad 70 różnych krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie cirquedusoleil.com.

Śledź  #OVOCirque i #cirquedusoleil : Facebook | Twitter | Instagram | YouTube| TikTok

Alter Art Show

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil, Disney On Ice , Monster Jam, Psi Patrol LIVE Szczegóły na: www.alterartshow.pl

SPONSOR

Dziękujemy sponsorowi AIR CANADA

KONTAKT: media@alterart.pl

FAQ – NIEZBĘDNIK WIDZA

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Aktualnie prowadzona jest sprzedaż internetowa za pośrednictwem platformy eBilet. Kasa numer 4 ERGO ARENY otwierana będzie godzinę przed otwarciem drzwi na pierwsze show danego dnia.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe?
– Dostępne są bilety w cenach od 169 PLN.
– Dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat dostępne są specjalne bilety ze zniżką 20%.
W przypadku zakupu biletu zniżkowego warunkiem wstępu na przedstawienie jest posiadanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego wiek dziecka.
– Dzieciom do 2 roku życia przysługuje wstęp bezpłatny, podczas przedstawienia muszą siedzieć na kolanach opiekuna. Opiekunowie dzieci poniżej 2 roku życia proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka. Dzieci nie mogą być pozostawiane bez opieki podczas przedstawienia.
Bilety zakupione dla dzieci muszą być miejscami obok opiekuna.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Komplet informacji uzyskać można pod adresem: kontakt@ebilet.pl

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Widzowie są wpuszczani najwcześniej na godzinę przed startem każdego przedstawienia. Aby uniknąć spóźnienia, zapraszamy do przyjścia z wyprzedzeniem, najpóźniej 20 minut przed rozpoczęciem show.

OVO W ERGO ARENIE, godziny rozpoczęcia przedstawień:

21.04 piątek 19:00

22.04 sobota 15:00, 19:00

23.04 niedziela 12:00, 16:00

Przedstawienie trwa w sumie ok. 100 min i jest rozdzielone 25 minutową przerwą.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Podczas widowiska OVO obowiązuje zakaz fotografowania aparatami fotograficznymi. Można natomiast robić zdjęcia telefonami komórkowymi. Pod żadnym względem nie można używać lampy błyskowej – może ona oślepić akrobatów, poprzez co stwarza dla nich zagrożenie. Aparaty fotograficzne należy zostawić w depozycie (koszt: 30 zł). Widownię obowiązuje zakaz filmowania (dotyczy to również telefonów komórkowych oraz aparatów).

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Tak, koszt depozytu to 30 złotych za pozostawioną sztukę, do depozytu kierować będzie ochrona organizatora.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie. Podobnie jak większość produkcji Cirque du Soleil, OVO to show przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych. W trakcie spektaklu są jednak momenty, które mogą przestraszyć niektóre dzieci (np. głośna muzyka, chwilowa ciemność).

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży? Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że przedstawienia Cirque du Soleil OVO zaliczane są do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, na miejscu będą stoiska, w których będzie można zakupić oficjalne produkty OVO.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1, 3 i 5.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą pod numerem telefonu: + 48 785 583 758 oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl Punkt info w dniach 06-07.09 działa w godzinach 8:00-16:00, w dniach 08-10.09 w godzinach 9:00-18:00, a 11.09 w godzinach 10:00-15:00.

 

Bilety

Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów. Kup wcześniej, zapłać mniej.

Bilety na spektakle w cenie od 189 PLN.

Ceny dynamiczne to system, w którym ceny biletów na różne przedstawienia i poziomy na trybunach są uzależnione od popytu na każde z widowisk. Klienci im wcześniej kupują bilety, tym niższą cenę i lepsze miejsca uzyskują. I odwrotnie – gdy późno rezerwują bilet na popularne przedstawienie, cena może być wyższa. Ceny posiadają jednak górny limit. Ceny dynamiczne zapewniają klientowi większy wybór ceny, jaką zapłaci za bilet.