Spektakularna produkcja Cirque du Soleil powraca wiosną do Polski w nowej odsłonie! Zapraszamy na OVO!

Cirque du Soleil z radością ogłasza swój powrót  do Polski z niesamowicie energetyczną i pełną akrobacji produkcją w nowej odsłonie. Podziwiaj  ulubione akrobacje, zobacz  nowe akrobatyczne akty! OVO przenosi nas w świat owadów, ich nieustannego ruchu i wesołego zamętu. Spektakl odkrywa przed nami piękno różnorodności  świata owadów,  ich wielobarwności i wyjątkowych temperamentów. Najbardziej gorąco przyjęte przez polską publiczność show, powraca w nowej wersji. Nie przegap!

O OVO

Od potężnych świerszczy odbijających się od trampolin po hipnotyzującego pająka wijącego się w swojej sieci, OVO (po portugalsku „jajko”) emanuje niezwykłą energią, która pobudza wyobraźnię. Zabawny i chaotyczny, a jednocześnie uroczy i żywiołowy spektakl OVO oczarowuje widza w każdym wieku. Składający się ze 100 osób z 25 różnych krajów, w tym 52 artystów, OVO wprowadza na scenę unikalne, akrobatyczne akty na najwyższym poziomie, które na nowo definiują granice ludzkich możliwości. Od momentu otwarcia w Montrealu w 2009 roku, OVO zachwyciło ponad 7 milionów widzów w 155 miastach w 26 różnych krajach.

Daty i godziny spektakli 2023 w ERGO ARENIE: 21.04 – 19:00, 22.04 – 15:00 i 19:00 oraz 23.04 – 12:00 i 16:00

Relacja ERGO ARENA TV z premiery OVO w 2018:

CIRQUE DU SOLEIL 

Cirque du Soleil przedefiniował postrzeganie na świecie cyrku od małego, miejskiego po znaną na świecie markę.

Kanadyjska organizacja z siedzibą w Montrealu stała się liderem w dziedzinie rozrywki na żywo, tworząc światowej klasy wciągające i kultowe spektakle na 6 kontynentach. Cirque du Soleil zdobywa publiczność swoją wiarygodnością, otwartością. Ma zaszczyt współpracować z artystami z 90 krajów na całym świecie; jej nadrzędnym celem jest  wywieranie pozytywnego wpływu na ludzi, społeczności i planetę za pomocą swoich najważniejszych narzędzi: kreatywności i sztuki. Na przestrzeni lat Cirque du Soleil zainspirował ponad 215 milionów ludzi w ponad 70 różnych krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie cirquedusoleil.com.

Śledź  #OVOCirque i #cirquedusoleil : Facebook | Twitter | Instagram | YouTube| TikTok

Alter Art Show

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil, Disney On Ice , Monster Jam, Psi Patrol LIVE Szczegóły na: www.alterartshow.pl

SPONSOR

Dziękujemy sponsorowi AIR CANADA

KONTAKT: media@alterart.pl

FAQ – NIEZBĘDNIK WIDZA: https://ergoarena.pl/cirque-du-soleil-ovo-niezbednik-widza-2/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej każdego dnia przedstawień, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na ostatni domowy mecz Trefla Gdańsk w sezonie 2022/2023. 

Dla osób, które zdecydują się jednak przyjechać na przedstawienie samochodem osobowym działał będzie parking P2 (40 złotych/samochód osobowy), uruchomione zostaną również dodatkowe parkingi wzdłuż ulicy Łokietka (40 złotych/ samochód osobowy) oraz wzdłuż ulicy Pomorskiej (parking bezpłatny). Płatności dokonywać można w parkomatach oraz za pomocą aplikacji ePark, której pobranie rekomendujemy.

Liczba miejsc na parkingach jest ograniczona – prosimy o stosowanie się do informacji przekazywanych przez służby odpowiedzialne za parkingi oraz poleceń policji bądź straży miejskiej.

Operator hali apeluje o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Bilety

Zapraszamy do zakupu biletów w kasie nr 4 w ERGO ARENIE (zlokalizowanej przy wejściu A1), którą otwieramy od piątku do niedzieli (21-23 kwietnia 2023 r.)  na 2 godziny przed rozpoczęciem pierwszego przedstawienia.