W niedzielę 4 czerwca ERGO ARENA zamieni się w rozśpiewaną i bajeczną krainę podczas sopocko-gdańskiego Dnia Dziecka „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików”. W hali na granicy dwóch miast na dzieci i młodzież czekać będzie mnóstwo atrakcji, a kulminacyjnym punktem będzie koncert Margaret. Początek wydarzenia o godz. 11.00, wstęp jest wolny, ale konieczne jest wcześniejsze pobranie darmowej wejściówki.

Sopocko-gdański Dzień Dziecka „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików” po raz pierwszy zagości na rozrywkowej mapie Trójmiasta. Jego głównymi gwiazdami będą bohaterowie serialu animowanego „Rodzina Treflików”, a także piosenkarka Margaret, Jerzy Petersburski Jr, autor i gospodarz znanego z TVP ABC programu „Petersburski Music Show”, oraz Radek Brzózka – twórca i prowadzący program „Jak to działa?”. W trakcie wydarzenia odbędzie się też finał konkursu muzycznego, w którym udział mogą wziąć dzieci z całej Polski, śpiewając polskie przeboje oraz utwory z „Rodziny Treflików”. Obecnie trwa nadsyłanie zgłoszeń do tej zabawy – organizatorzy na nagrania czekają do 19 maja.

Na dzieci i młodzież, a także ich rodziców, czekać będzie też mnóstwo innych atrakcji, m.in. dyskoteka Treflika, malowanie twarzy, dmuchańce, warsztaty rolkarskie z Roll4all, czy strefa Science4you. W ERGO ARENIE odkryte zostaną także tajemnice powstawania postaci „Rodziny Treflików”, będzie można bliżej poznać gry Trefla Gigamon, Mistakos i Tajemnicze Podziemia, wziąć udział w konkursie na stworzenie bohatera do bajki Studia Trefl, a najmłodsi będą także mieli szansę zostać twarzą kampanii produktów Trefla SA.

Zabawa w ERGO ARENIE rozpocznie się w niedzielę, 4 czerwca, o godz. 11.00. Firma Trefl zaprasza na nią wszystkie dzieci. Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale ze względu na ograniczoną pojemność hali organizatorzy przygotowali bezpłatne bilety, które będą uprawniać do wejścia na teren imprezy. Można je pobrać na stronie trefl.ticketsoft.pl. Bezpłatny tego dnia będzie także parking pod halą, a specjalną ofertę dla wszystkich uczestników imprezy przygotował partner logistyczny wydarzenia – EcoCar. Na hasło „TREFL” przejazdy hybrydowym taksówkami będą realizowane z 15% zniżką.

Harmonogram wydarzenia:

11:00 – początek imprezy, otwarcie atrakcji zlokalizowanych przed ERGO ARENĄ oraz dookoła głównej płyty hali, m.in. Radek Brzózka i program „Jak to działa?” z produktami Trefla z serii Science4you, strefa gier Trefla, strefa odkrywania tajemnic „Rodziny Treflików”, malowanie twarzy, ogródek grillowy, dmuchańce, warsztaty rolkarskie z Roll4all, strefa taksówek EcoCar, spotkania z maskotkami.

Główna płyta ERGO ARENY:

12:00 – finał konkursu dla dzieci „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików” oraz wspólne śpiewanie utworów z „Rodziny Treflików”
13:30 – koncert Margaret
14:10 – dyskoteka Treflika
15:00 – koniec wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

Bezpłatne wejściówki do pobrania na www.trefl.ticketsoft.pl
WWW: www.rodzinatreflikow.com
FB: www.facebook.com/rodzinatreflikow/

AKREDYTACJE dla mediów www.rodzinatreflikow.com/media/

 


 

Najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi dotyczące imprezy

 

1. Gdzie kupię bilet?

Bilety są bezpłatne i dostępne do pobrania na stronie www.trefl.ticketsoft.pl

2. W jakiej cenie są bilety?

Bilety są bezpłatne.

3. Czy są specjalne miejsca dla osób niepełnosprawnych?

W przypadku, gdy osoba niepełnosprawna chce uczestniczyć w Imprezie wraz z opiekunem każda z tych osób zobowiązana jest do pobrania biletów. Dla osób nie pełnosprawnych zostanie wydzielony sektor pod sceną. 

4. Czas wydarzenia?

Wydarzenie odbywa się w godzinach od 11:00 – 15:00. Koncert gwiazdy Margaret odbędzie się o 13:30.

5. Czy na salę można wnosić aparaty fotograficzne oraz czy można nagrywać przedstawienie?

Obowiązuje zakaz wnoszenia profesjonalnych aparatów fotograficznych oraz kamer na teren imprezy masowej. Fotografowanie i utrwalanie wideo koncertu gwiazdy Margaret przy użyciu profesjonalnego sprzętu audio – video jest całkowicie zabronione

6. Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt?

Organizator przewidział depozyt. Depozyt będzie też obowiązkowy dla osób, u których ochrona znajdzie przedmioty uwzględnione w regulaminie jako niedozwolone. Depozyt będzie zlokalizowany na poziomie 1 na lewo od wejścia głównego.
Wózki dla dzieci można zostawiać w depozytach dla wózków dziecięcych które zlokalizowane będą przy wejściach A1 i D3. 

7. Czy w ERGO ARENIE będzie szatnia?

Tak, w ERGO ARENIE  można korzystać z szatni (cena  2 zł za sztukę). Szatnia nie jest obowiązkowa. Uprzejmie informujemy,  że temperatura w hali wynosi około 20 ˚C.

8. Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking?

Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów.
Parking jest bezpłatny.

9. Czy i gdzie na obiekcie będzie można coś zjeść/pić?

W obiekcie funkcjonuje  Pub oraz Food Court przy wejściu A1, a także gastronomiczne punkty mobilne przy na kondygnacji 1-szej oraz food truck przy wejściu B3.

10. Czy w trakcie eventu można wyjść na zewnątrz?

Można wychodzić na zewnątrz jedynie trzeba zeskanować bilet na wyjście. Każde wejście i wyjście wiąże się ze skanowaniem biletu u ochrony. 

11. Czy na obiekt można wnieść jedzenie?

Zgodnie z Regulaminem imprezy masowej zabronione jest wnoszenie na teren imprezy masowej:

  • butelek, których pojemność przekracza 0,5 litra oraz puszek aluminiowych. Butelki typu PET o pojemności do 0,5 litra nie mogą posiadać nakrętek;
  • wszelkiego rodzaju żywności typu fast food zakupionej poza obiektem, w którym odbywa się impreza masowa

12. Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą ( od poniedziałku do piątku ) pod numerami  telefonów:

+48 695 080 027 (09:00 – 17:00 ) , oraz drogą mailową pod adresem kontakt@rodzinatreflików.com