Koncert Piotra Rubika „Niech mówią, że to nie jest miłość” – najpiękniejsze piosenki o miłości – to trzeba usłyszeć na żywo! Piotr Rubik, Orkiestra Symfoniczna Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka oraz 4 znakomitych Solistów. Ponad 60 osób na scenie!

O koncercie

Piotr Rubik wraz Dolnośląską Orkiestrą Symfoniczną Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławskim Chórem Akademickim pod dyrekcją Alana Urbanka oraz znakomitymi solistami – Martą Moszczyńską, Marcinem Januszkiewiczem, Agnieszką Przekupień i Michałem Gaszem tym razem zagrają i zaśpiewają dla Państwa najpiękniejsze piosenki o miłości. To wyjątkowe muzyczne wydarzenia, którego nie można przegapić. Podczas koncertu usłyszycie Państwo największe dzieła Piotra Rubika jak „Niech mówią że to nie jest miłość”, „Psalm dla Ciebie”, „Nie wstydź się mówić, że kochasz” i wiele, wiele innych wspaniałych piosenek. Wszystko pod batutą Piotra Rubika z udziałem Dolnośląskiej Orkiestry Symfonicznej Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławskim Chórem Akademickim pod dyrekcją Alana Urbanka oraz 4 znakomitymi solistami – Martą Moszczyńską, Marcinem Januszkiewiczem, Agnieszką Przekupień i Michałem Gaszem.

Najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi dotyczące wydarzenia:

NIEZBĘDNIK WIDZA (FAQ)

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? – Bilety można kupić na stronie www.artbilet.pl/piotrrubikmilosc Zamówienia grupowe powyżej 20 biletów prosimy kierować na: grupy@yea.com.pl lub pod numerem +48 91 887 60 75.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Czy są bilety zniżkowe? Nie ma biletów zniżkowych. W zależności od kategorii bilety są dostępne w cenach od 129 do 399 zł.

Osoby z niepełnosprawnościami: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Bilety dostępne są pod adresem www.artbilet.pl/piotrrubikmilosc – miejsca są wyznaczone. Bilet w wyznaczonym miejscu uprawnia do wejścia z opiekunem.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Wejście na wydarzenie od godziny 18:00, początek koncertu: 19:00, zakończenie: 21:00.* Harmonogram ma charakter orientacyjny.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Nie można wnosić profesjonalnego sprzętu z wymienną optyką, wyjątkiem są osoby posiadające akredytację.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie. Osoby poniżej 16  roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać oświadczenie opiekuna.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnia w ERGO ARENIE jest nieobowiązkowa, płatna 5 zł.

W jaki sposób można uzyskać akredytację? Wnioski o akredytacje można składać drogą elektroniczną: biuro@yea.com.pl

Regulamin wydarzenia znaleźć można tutaj.

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że ten koncert zaliczany jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parkingi dedykowane gościom ERGO ARENY zaznaczone są na mapce.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. 

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl

Bilety

Bilety w cenie od 129 zł do 399zł: https://www.artbilet.pl/piotrrubikmilosc

Zamówienia grupowe powyżej 20 biletów prosimy kierować na: grupy@yea.com.pl lub pod numerem +48 91 887 60 75.

Zachęcamy do rezerwacji noclegów w partnerskich hotelach.