ERGO ARENA i B 90 zapraszają na koncert Sabaton.  Szwedzka grupa zagra w ERGO ARENIE 27. lutego 2017 w ramach „The Last Tour”. Podczas trasy promującej najnowszy album „The Last Stand”, szwedzkiej formacji towarzyszyć będzie niemiecka legenda – Accept.

Sabaton i Accept supportować będzie szwedzka formacja Twilight Force.

SABATON (Szwecja) heavy metal, power metal:

Związki Sabaton z Polską i Polski z Sabaton są mocne i szczególne. Podejmował muzyków polski minister, współpracowali z potomkiem żołnierza kierującego bitwą pod Wizną, w Warszawie kręcili teledysk, w którym wystąpił słynny aktor Peter Stormare. Szwedzi niejednokrotnie na swoich płytach poruszali temat historii Polski. Nie inaczej jest na wydanym w 2016 roku albumie 'The Last Stand’, na którym śpiewają o bitwie pod Wiedniem, konkretnie o ataku husarii.
Basista Par Sundstrom zapewnia:
– Właśnie wydaliśmy nasz najnowszy album. Jego ocenę zostawiamy fanom. Czas pokaże czy to nasza najlepsza płyta… ale już teraz możemy powiedzieć, że trasa 'The Last Stand’ będzie trasą, jakiej jeszcze nie było! Od lat chcieliśmy coś takiego zorganizować!

Trasa w towarzystwie tak wielkiej legendy metalu jak Accept ma być tylko dowodem owej wspaniałości.

Sprawdź, jeśli lubisz: PowerwolfIced EarthGrave DiggerSaxon (Official) , www.sabaton.net

ACCEPT (NIEMCY) heavy metal:

Jeden z zespołów, które są odpowiedzialne za powstanie i rozwój klasycznego heavy metalu. Z przerwami jest na scenie blisko 40 lat. Powrócił na dobre w 2009 roku, w wielkim stylu. Od tamtej pory Accept parokrotnie gościł w Polsce, dając za każdym razem niesamowite koncerty. W 2015 roku zagrali rewelacyjny koncert w krakowskiej Fabryce, bilety gig szybko się wyprzedały.
Na wspólne koncerty z Sabaton cieszy się gitarzysta niemieckiej formacji, Wolf Hoffmann:
– Od lat mamy świetne relacje z Sabaton. Z przyjemnością graliśmy z nimi w USA. Śledzimy ich karierę od wielu lat i nie znam zespołu z tak konkretną wizją, którą do tego potrafią świetnie zrealizować. Pracują bardzo ciężko i mogą być wzorem dla młodych zespołów. Cieszę się, że znów zagramy razem na trasie, zwłaszcza, że ostatnim czasie siedzieliśmy tylko w studio i mamy coś w rodzaju studyjnej klaustrofobii.

Akredytacje dla mediów – wniosek do pobrania. W celu uzyskania akredytacji na koncert, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza do dnia 20.02.2016 na adres: akredytacje@ergoarena.pl  

UWAGA KOMUNIKAT:
W związku ze zmianą wielkości sceny zobowiązani jesteśmy do poinformowania osób, które zakupiły miejsca siedzące w sektorach 102 i 115, iż jest możliwość wykorzystania miejsc w sektorach 320, 321, 322 znajdujących się na wprost sceny. Niektóre miejsca w sektorach 102 i 115 są zbyt blisko sceny, ale dla niektórych może to być akurat zaletą. O wszystkim będą informować pracownicy ochrony oraz obsługi obiektu przy wejściu.


 

Najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi dotyczące imprezy

 

1. Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie?

Nie, bilet jest jednokrotnego wejścia. Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach oraz w pobliżu restauracji CLASSIC. Zostaną one zlokalizowane na zewnątrz obiektu. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

2. Ceny biletów?

Bilety w cenie 130 zł do 26 lutego. W dniu koncertu bilet w cenie 150 zł

3. Jestem osobą niepełnosprawną, poruszającą się na wózku inwalidzkim, gdzie kupię bilet i czy przysługuje mi ulga?

Osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim może zakupić bilety po złożeniu zamówienia na niepelnosprawni@ergoarena.pl.

4. O której godzinie zaczyna/kończy się impreza?

Otwarcie drzwi do ERGO ARENY nastąpi w dniu koncertu o godzinie o godz. 18:00

Twilight Force:  19:00 – 19:30

Accept: 20:00 – 21.:00

Sabaton:  21:30 – 23:00

5. Gastronomia:

Pub oraz food-court na kondygnacji 1 oraz mobilne punkty

6. Czy obowiązują ograniczenia odnośnie aparatów fotograficznych?

Zakaz fotografowania profesjonalnym sprzętem, typu lustrzanki z wymiennymi obiektywami.

 7. Czego nie można wnosić na koncert?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków   odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

8. Czy obowiązują ograniczenia wiekowe?

Dzieci do lat 7 wchodzą na koncert bezpłatnie, ale tylko  pod opieką osoby dorosłej (miejsca stojące), bezpłatne wejście nie gwarantuje miejsca siedzącego na trybunach. Dzieci do lat 16 – wejście tylko pod opieką osoby dorosłej.

9. W jaki sposób można uzyskać akredytację fotograficzną?

Proces przyznawania akredytacji zakończył się

10. Regulamin imprezy

Regulamin [PDF]

11. Czy w ERGO ARENIE jest szatnia?

Tak, szatnia w ERGO ARENIE jest nieobowiązkowa, płatna– 2 zł za sztukę

12. Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking?

Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów.
Wjazd na parking kosztuje 20 zł dla samochodów osobowych, 50 zł dla autobusów.

13. Szczegóły odnośnie cen i dostępności biletów dostępne są na stronie

https://ergoarena.pl/wydarzenia-lista/sabaton/#bilety

14. Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą ( od poniedziałku do piątku ) pod numerami telefonów:

+ 58 76 72 101 (09:00 – 17:00 ) ; oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl

15. Bankomaty, gadżety

W pobliżu ERGO ARENY znajdują się bankomaty: sieci Pekao S.A. (ul. Hestii 1), Euronet Polska (ul. Bitwy Pod Płowcami 59), Millenium (Al. Grunwaldzka 615) oraz PEKAO BP (ul. Kazimierza Górskiego 1).

Podczas koncertu będzie przygotowane specjalne stoisko z oficjalnymi pamiątkami związanymi z artystami. Stoiska z oficjalnymi pamiątkami artystów zlokalizowane będą w holu wejścia głównego A1. Jedyna forma płatności za gadżety to gotówka.

Bilety

Bilety do nabycia:

– sprzedaż internetowa www.eventim.pl  ; www.tickets.soundrive.pl

– kasa nr 3 w ERGO ARENIE, czynna pn.- pt. w godz. 10.00-16.00, 

kasa nr 3 w dniu koncertu w godz. 10.00 – 21.30

 – sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert

W sprzedaży  ograniczona pula miejsc siedzących na 1. kondygnacji,  (sektory 101-102, oraz 115 -122). Bilety w cenie 130 zł do dnia 26 lutego. UWAGA: W dniu koncertu bilet w cenie 150 zł

Dzieci do lat 7 wchodzą na koncert bezpłatnie, ale tylko  pod opieką osoby dorosłej (miejsca stojące), bezpłatne wejście nie gwarantuje miejsca siedzącego na trybunach. Dzieci do lat 16 – wejście tylko pod opieką osoby dorosłej.

Osoby niepełnosprawne –  w celu nabycia biletu  prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl

 

 

Eventim.pl
Kup bilet
Parking
Kup bilet