The Color Run to globalny fenomen, który uszczęśliwia ludzi w ponad 40 krajach na świecie. To najszczęśliwsze 5 kilometrów, których nigdy nie zapomnicie! Bieg bez pomiaru czasu, dla każdego, niezależnie od kondycji fizycznej i wieku. Jedynie co się liczy to dobra zabawa i ilość kolorowych uśmiechów przebiegających przez metę! Bo w szczęśliwym i zdrowym ciele – zdrowy duch!

Na 5-kilometrowej trasie The Color Run znajdziecie kilka stacji z kolorami, pianę i dmuchane przeszkody. Wszystko po to, by bawić się jak najlepiej! Za linią mety na każdego czekać będzie wyjątkowy medal z jednorożcem i pełna pozytywnej energii strefa festiwalowa.

Mottem biegaczy The Color Run w tym roku jest hasło “Odkryj w sobie bohatera”. Organizatorzy zachęcają do pomagania innym, przypominając, że każdy dobry uczynek to nieoceniona pomoc dla najbardziej potrzebujących.

„Zawsze bliskie są nam inicjatywy, w ramach których aktywność fizyczną łączy się z wyższym celem. Współorganizując pierwszy w historii Gdańska The Color Run zespół ERGO ARENY dołącza do globalnej rodziny kolorowych biegaczy, wspierając tym samym podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, Fundacji Ja Też oraz Mikołaja Janeczko.” – mówi Magdalena Sekuła, Prezes Zarządu Spółki Hala Gdańsk-Sopot, operatora ERGO ARENY.

Już 21 września The Color Run po raz pierwszy w historii zawita do Gdańska. Trasa biegu zlokalizowana będzie na terenie obiektu ERGO ARENA. Więcej informacji, zapisy: https://thecolorrun.pl/pl/locations/gdansk/