28 marca 2015 roku Bryan Adams wystąpi w ERGO ARENIE! 

Bryan Adams jest niewątpliwie jednym z najbardziej znanych kanadyjskich muzyków na świecie. W swojej dotychczasowej karierze sprzedał ponad 65 milionów płyt na całym świecie.  Koncertował na sześciu kontynentach, a jego piosenki osiągały szczyty list przebojów w ponad 40 krajach na całym świecie.

W listopadzie 2014 roku rozpoczął trasę  Reckless 30th Anniversary Tour z okazji 30-lecia ukazania się płyty Reckless. Znalazły się na niej takie przeboje jak „Run To You“, „Kids Wanna Rock“, „Summer of 69“ czy zaśpiewne w duecie z Tiną Turner „It’s Only Love“.

W listopadzie 2014 roku ukazała się reedycja albumu Reckless. Podczas trasy koncertowej serwował swoim fanom zarówno utwory z płyty Reckless, także te, które się na niej nie znalazły oraz ponadczasowe hity jak „(Everything I Do) I Do it For You“, „When You’re Gone“, czy „All For Love“.

Atmosfera na koncercie w Krakowie tak się spodobała muzykowi, że postanowił dać swoim fanom wyjątkowy prezent pod choinkę i oglosił, że w marcu ponownie odwiedzi nasz kraj. Tym razem prawie 15 latach kanadyjski artysta wraca nad polskie morze!

28 marca 2015 roku Bryan Adams wystąpi w  gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE.

Bilety w sprzedaży w kasie ERGO ARENY , poprzez stronę www.eventim.pl , oraz w sieci sprzedaży salonów Empik, Media Markt i Saturn.

Ceny biletów kształtują się następująco: 149 zł (nowa kategoria cenowa), 199,00 zł, 249,00 zł i 299,00

Akredytacje dla mediów:

Zgłoszenia należy wysyłać do 15 marca 2015 do Anny Nowak na adres: ania@nucoast.com


1.Gdzie kupię bilet?

Bilety na ten koncert można nabywać za pośrednictwem stron internetowych www.eventim.pl oraz www.ergoarena.pl , w kasach ERGO ARENY oraz w punktach sprzedaży EMPIK, Media Markt i Saturn.

W dniu koncertu kasy ERGO ARENY czynne będą w godz.:

 • Kasa nr 3: 16.00 – 20.00
 • Kasa nr 4: 15:00 – 20.00

2. Jestem osobą niepełnosprawną – gdzie kupię bilet i czy obowiązuje mnie zniżka?

Kontakt – niepelnosprawni@eventim.pl

3. Rozpoczęcie koncertu oraz wejście na halę

Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Nie jest przewidziany żaden występ supportu. Wejście do ERGO ARENY od godziny 18:30. Osoby posiadające bilety na płytę będą wpuszczane wejściem A1, natomiast osoby posiadające bilety w sektorach siedzących powinny kierować się do wejść: B3 i D3. Koniec koncertu przewidziany jest ok. godz. 22:00

4. Czy można wnosić na obiekt sprzęt foto – audio – wideo?

Do hali nie zostaną wpuszczone osoby posiadające profesjonalne aparaty fotograficzne z ruchomymi obiektywami (lustrzanki itp.), wszelkiego rodzaju kamery, w tym także GoPro oraz IPady. Dozwolone są małe kompaktowe aparaty fotograficzne.

5. Czego nie wolno wnosić na halę

Do hali nie wolno wnosić broni, ostrych narzędzi, prasoli z ostrym zakończeniem (dopuszczalne są tylko małe składane), przedmiotów metalowych i szklanych oraz alkoholu.

6. Depozyt

Przy wejściu A3 oraz w pomieszczeniu kasowym przy wejściu A1 będzie się znajdował depozyt w kwocie 50 PLN. Kwota ta jest bezzwrotna.

7. Czy obowiązują ograniczenia wiekowe?

Osoby niepełnoletnie wstęp tylko pod opieką osoby pełnoletniej.

8. Czy w ERGO ARENIE jest szatnia?

Tak, szatnia w ERGO ARENIE jest nieobowiązkowa, płatna – 2 zł.

9. Czy i gdzie na obiekcie będzie można coś zjeść/pić?

Na obiekcie funkcjonuje Pub oraz Food Court przy wejściu A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji 1, 3 oraz 4

10. Parkingi:

 • Parking przy Hali – płatny – o pojemności około 700 miejsc – 18 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu koncertu samochód osobowy, 50 zł autokar. Zachęcamy do skorzystania z kupna biletu na parking w przedsprzedaży – daje to gwarancję miejsca na parkingu, oraz możliwość skorzystania z dedykowanego wjazdu. Prosimy o przygotowanie najlepiej odliczonej kwoty, co skróci czas oczekiwania na wjazd na parking;
 • Parking wzdłuż ulicy Łokietka o pojemności około 300 miejsc – 10 zł – dedykowany dla widzów dojeżdżających od strony Sopotu. Czas dojścia do Hali około 5 minut;
 • Parkingi dodatkowe – bezpłatne – na lewym pasie ulicy Pomorskiej o pojemności około 300 miejsc – bezpłatne. Czas dojścia do Hali około 15-20 minut;
 • Parking dodatkowy – bezpłatny – przy ulicy Polnej o pojemności około 150 miejsc. Czas dojścia do Hali około 20 minut

11. Dojazd do hali komunikacją publiczną:

Do ERGO ARENY dojechać można Szybką Koleją Miejską (SKM), tramwajem i autobusem (ZTM Gdańsk i ZKM Gdynia).

 • SKM:przystanek Sopot Wyścigi (dojście ulicami Polną i Łokietka – 15 min)

przystanek Gdańsk Żabianka-AWFiS (dojście ulicami Subisława i Rybacką – 10 minut

 • tramwaj:

przystanki: Gospody/Pomorska, lub Osiedle Wejhera, linie nr 2,6,8,11

 • autobus:
 • nr 122 przystanek ERGO ARENA
 • nr 185 przystanek Polna (Sopot)
 • nr 227 przystanek Pomorska (Gdańsk)
 • nr 148 przystanek Gospody (Gdańsk)
 • nr N6, N12, N13 – przystanek Gospody (Gdańsk)

 

 

Bilety

Bilety w sprzedaży od piątku, 19 grudnia 2014 roku od godziny 16:00 i będą dostępne na stronie w kasie ERGO ARENY , www.eventim.pl , oraz w sieci sprzedaży salonów Empik, Media Markt i Saturn.

Ceny biletów kształtują się następująco: 199,00 zł, 249,00 zł i 299,00

eventim
Kup bilet
parking
Kup bilet