EXODUS CONFERENCE. Wieczory otwarte – wstęp wolny

Exodus Conference to ogólnopolska, inspirująca konferencja z elementami festiwalu dla wszystkich, którzy chcą zbliżyć się do Boga, rozwijać swoją duchowość i poznać wyjątkowych ludzi z całego świata, bawiąc się przy tym nieziemsko. Wieczorne otwarte sesje główne, które odbywają się od czwartku do soboty są kulminacyjnym punktem programu Exodus Conference i może przyjść na nie KAŻDY. Ciekawi mówcy, inspirujące historie, modlitwa oraz muzyka na żywo!

Po raz pierwszy w Polsce! Naszym gościem specjalnym i mówcą będzie Rich Wilkerson Jr. – główny pastor kościoła Vous Church w Miami, USA!

Rich jest dynamicznym przywódcą z pasją dla Boga i ludzi. VOUS jest katalizatorem wiary, kreatywności i różnorodności, która odzwierciedla wyjątkową kulturę tego tętniącego życiem miasta. Zapewne wiele osób może zastanawiać znane dla Polaków nazwisko Richa, a to dlatego że jego krewnym był niesamowity David Wilkerson, który napisał przełomową książkę „Krzyż i Sztylet”.

Sam Rich również zajmuje się pisaniem. Jest autorem dwóch książek: Królowie Piaskowych Zamków (Sandcastle Kings) oraz Przyjaciel Grzeszników (Friend of Sinners). Do tej pierwszej okładkę zaprojektował mu sam Kanye West, a o ich relacji zrobiło się głośno, kiedy udzielił ślubu Kanye i Kim Kardashian West.

Po tym wydarzeniu powstał 10-cio odcinkowy telewizyjny serial dokumentalny „Rich in Faith”, który pokazuje drogę budowania kościoła przez małżeństwo Wilkersonów. Jak widać działa w sposób niekonwencjonalny, burzy ściany postawione przez ludzi, aby dotrzeć z przekazem miłości Bożej do każdego człowieka. Wierzymy, że to będzie naprawdę wyjątkowa okazja, aby usłyszeć coś specjalnego dla każdego z nas i dla Polski.

Harmonogram:

22 lutego (piątek) – Rich Wilkerson Jr. (VOUS Church, Miami USA)

23 lutego (sobota) – Rich Wilkerson Jr. (VOUS Church, Miami USA)

24 lutego (niedziela), godz. 10:00, sesja specjalna – Tomasz Ropiejko i Mateusz Stefański (Kościół Radość Życia, Gdańsk)

https://youtu.be/nEIUdPUjqng

 

 Koncert -Linia Nocna – wstęp płatny

Już 22 lutego (piątek) o godzinie 20:30 na Głównej Scenie EX zagra młody zespół, który dwa lata temu podbił warszawskie serca (i nie tylko) – Linia Nocna!

Mimi i Mikołaj to wyjątkowy duet artystów, który swoim brzmieniem potrafi uwieść publiczność. Powiedzieć, że znajdziecie tu brzmienia elektroniczne to mało powiedziane. Ich debiut w 2017 roku wystrzelił niesamowicie! Wyjątkowa muzyka połączona z nieprzeciętnym tekstem sprawia, że każdy koncert Linii Nocnej to rewelacyjna muzyczna historia wyśpiewana urzekającym głosem Mimi.

Ich utwór „Znikam na chwilę” ma już ponad pół miliona odsłon na Youtube. Utwór „9 mostów”, który ukazał się na składance FLIRTINI z udziałem Otsochodzi ma już ponad milion odsłon! Zagrali już m.in. na Spring Break, Co Jest Grane 24 Festival oraz na scenie głównej Kraków Live Music Festival. W tym roku zespół został nominowany do Fryderyków w kategorii: „Album Roku Elektronika”!

Na scenie Exodus Festival zaprezentują najnowszy materiał ze swojej kolejnej płyty, która ukaże się już niebawem!

Więcej informacji na: www.exodusconf.com

EXODUS FESTIVAL jest wydarzeniem tworzonym przez ludzi z miłości do ludzi. Trzy dni wypełnione mnóstwem najlepszych koncertów zarówno młodych, obiecujących jak i tych znanych, doświadczonych artystów. A to wszystko odbywa się na dwóch scenach: Scenie Głównej oraz Scenie Alter w ERGO ARENIE. Dbamy o najlepszą jakość muzyki, oprawy wizualnej i atmosfery, która odmienia ludzi.

https://www.youtube.com/watch?v=ALK4aZpOl40

Bilety

Cena biletu:

20 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu koncertu

Link do zakupu: https://going.pl/linia-nocna-w-ergo-arenie

Wejście A1