Genzie i przyjaciele zapraszają na podwójny warm-up przed EKIPA Festiwal!

25 maja w trójmiejskiej ERGO ARENIE wystąpi najpopularniejsza ekipa polskiego YouTub’a – Genzie. Nad morzem towarzyszyć im będzie 3 Króli. To oficjalny warm-up przed flagowym EKIPA Festival!

Same występy to jednak nie wszystko, co twórcy przygotowali dla swoich widzów. Nie mogło przecież zabraknąć bijących rekordy popularności meet&greet!

Genzie & 3 Króli ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

25.05

Otwarcie bram: 17:00

Start: 19:00

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z KOMUNIKATEM ORGANIZACYJNYM: https://ergoarena.pl/dwa-sold-outy-dzien-po-dniu-komunikat-organizacyjny/ 

Mając na uwadze wysoką frekwencję operator hali namawia na wybór komunikacji miejskiej. Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM, trolejbusem ZKM oraz ekologicznym jednośladem. Goście ERGO ARENY, którzy do hali dotrą w sobotę przed godziną 18:30 będą mogli skorzystać ze specjalnych promocji w punktach gastronomicznych.

Dodatkowe atrakcje czekają na użytkowników mediów społecznościowych, którzy postawią na zrównoważony transport. Przyjedź na jeden z koncertów tramwajem, autobusem, trolejbusem, pociągiem SKM albo ekologicznym jednośladem, użyj hashtaga #DobryDojazd, oznacz profil ERGO ARENY i pokaż nam w Tweecie lub Instastory (koniecznie otwarte profile!), jak mija Twoja podróż do hali. Trzy pierwsze oznaczenia przed sobotnim koncertem to trzy podwójne zaproszenia na jeden z play-offowych meczów Trefla Sopot. UWAGA: administrator profilu może poprosić również o zdjęcie z hali.

Dla osób, które zdecydują się jednak przyjechać na nadchodzące imprezy samochodem osobowym działał będzie parking P2 (40 złotych/samochód osobowy), uruchomione zostaną również dodatkowe parkingi, m.in. płatny parking wzdłuż ulicy Łokietka oraz wzdłuż ulicy Pomorskiej (parking bezpłatny). Płatności dokonywać można w jednym z ok. 20 parkomatów rozlokowanych wokół parkingów oraz za pomocą aplikacji ePark, której pobranie rekomendujemy.

Kierując się potrzebą zachowania płynności ruchu kołowego może dojść do sytuacji, w której pojazdy, pomimo wolnych miejsc na parkingu przy ERGO ARENIE, kierowane będą na pobliskie parkingi. Prosimy o stosowanie się do poleceń i informacji służb parkingowych i Policji.

Operator hali apeluje o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Osoba poniżej 12 roku życia może przebywać na koncercie jedynie pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje. Bilety wstępu obowiązują zarówno osoby małoletnie, jak i dorosłych opiekunów.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 12 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na samodzielne uczestnictwo w wydarzeniu.

WZÓR ZGODY DO POBRANIA TUTAJ 

Osoby, które nabędą bilet na EKIPA Festiwal mają możliwość zakupu wejściówki na spotkanie meet & greet. Wejściówki m&g będą dostępne od 26.03.2024 od godziny 16.00.

Dla osób, które zakupią wejściówkę meet & greet, przewidziane są: krótkie spotkanie, wspólna fotka z Twórcami (wykonana własnym telefonem) oraz upominek niespodzianka.

Uwaga! Po spotkaniu Meet & Greet uczestnicy będą proszeni o opuszczenie miejsca wydarzenia.

WSZYSCY UCZESTNICY FESTIWALU I MEET&GREET MUSZĄ POSIADAĆ BILET WSTĘPU!

Harmonogram spotkań meet & greet:

Gdańsk 25.05

meet & greet – Przemek Pro – 11.00

meet & greet – Qry – 11.00

meet & greet – Bartek K. – 11.00

meet & greet – Julita – 11.00

meet & greet – Hi Hania – 14.00

meet & greet – Kartonii – 14.00

meet & greet – Fausti – 14.00

meet & greet – Kostek – 14.00

meet & greet – Świeży – 14.00

Bilety

Więcej informacji, BILETY: goingapp.pl/wydarzenie/genzie-friends-powered-by-ekipa-festiwal/gdansk-maj-2024

Zachęcamy do rezerwacji noclegów w partnerskich hotelach.