Hans Zimmer, najbardziej utytułowany kompozytor muzyki filmowej. Człowiek, którego nazwisko zna każdy miłośnik kina i muzyki. Zdobywca wszystkich najważniejszych nagród, w tym Oskara i Złotych Globów. O współpracy z nim marzą najwięksi producenci i reżyserzy. Autor ponad stu ścieżek dźwiękowych do najpopularniejszych produkcji filmowych, które łącznie zarobiły ponad 24 miliardy dolarów. W 2017 Hans Zimmer wraca z koncertami do Europy!  26 maja będzie można go zobaczyć w ERGO ARENIE!

Hans Zimmer wystąpi w towarzystwie orkiestry, chóru oraz 15-osobowego zespołu, z którym tworzy muzykę do najpopularniejszych produkcji. Ostatnio można ją usłyszec w podbijającym Wielką Brytanie serialu “The Corwn” oraz “Planet Earth II” emitowanym w BBC1.

“Hans Zimmer Live on Tour” to trasa prezentująca kilka dekad najpopularniejszej muzyki filmowej. To wielowarstwowe przeżycie, którego nie można przegapić! W 2017 roku kompozytor odwiedzi jeszcze więcej miast, rozpocznie koncertami na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, pojawi się w Australii i Nowej Zelandii, aż dotrze do Europy, w tym do trzech miast w Polsce.

Uczestnicy  koncertów Hansa Zimmera wiedzą, że brakuje słów do opisania tego przeżycia. Poprzednia trasa opórcz najintensywniejszych emocji biła rekordy popularności, a bilety na wszystkie koncerty, sprzedały się w zaledwie kilka tygodni.

Koncerty Hansa Zimmera w maju 2017 zaprezentują przekrój jego twórczości. Kompozytor zdradza co będziemy mogli usłuszeć, dzięki czemy możemy jeszcze lepiej przygotować się do celebrowania na żywo najpiękniejszej muzyki filmowej.

The ‘Hans Zimmer Live On Tour’ zostanie podzielony na dwie części: pierwsza będzie zawierać klasyczne i wszystkim znane partytury z filmów takich jak “Gladiator”, “Król Lew”, “Piraci z Karaibów”, “Kod Da Vinci”, “Interstellar”, druga część będzie zawierać odświeżone wersje znanych przebojów m. in. z trylogi “Mroczny Rycerz”, czy największe przeboje z filmu “Incepcja”. W drugiej częsci obok Hansa Zimmera na scenie pojawią się specjalni goście, czyli wybitni artyści ze świata muzyki rozrywkowej.

„Jestem bardzo podekscytowany, że moi utalentowani przyjaciele dołączą do mnie podczas nadchodzącej trasy, aby widzowie przeżyli koncert, jakiego nigdy wcześniej nie mieli okazji doświadczyć”  – powiedział Zimmer.

„Hans to geniusz naszych czasów, który swoją niesamowitą muzyką zachwyca miliony osób na całym świecie. W końcu zaprezentuje na żywo kolekcję swoich najpopularniejszych utworów.” – dodał Harvey Goldsmith, promotor i jednocześnie wielki przyjaciel Zimmera.

Więcej informacji na www.jvsgroup.pl / facebook.com (JVS Group PL)

Akredytacje dla mediów: Justyna Czarna justyna@jvsgroup.pl 


 

Najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi dotyczące koncertu

1. Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie?

Nie.

2. Czy są bilety ulgowe?

Biletów ulgowych nie ma.

3. O której godzinie zaczyna/kończy się impreza?

18:30 – otwarcie drzwi
20:00 – rozpoczęcie koncertu
20:50 – przerwa
23:00 – zakończenie koncertu

4. Gastronomia :

W obiekcie funkcjonuje  PUB oraz Food Court przy wejściu A1 oraz mobilne punkty na kondygnacjach 1, 3

5. Czy obowiązują ograniczenia odnośnie aparatów fotograficznych?

Zakaz wnoszenia aparatów profesjonalnych z wymienną optyką, oraz sprzętu video.
Posiadacze aparatów  profesjonalnych muszą mieć akredytacje. Odbiór akredytacji  w dniu koncertu w kasie nr 4 w godz.: 18.30 – 20.00

6. Czy obowiązują ograniczenia wiekowe?

Nie

7. Czy w ERGO ARENIE  jest szatnia?

Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 2 zł za sztukę

8. Czy przy ERGO ARENIE  znajduje się parking?

Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów.
Bilet parkingowy dla samochodów osobowych do nabycia w cenie 20 zł. Bilet parkingowy dla autobusów kosztuje  50 zł.    
Bilety na parking dla samochodów osobowych można zakupić drogą online do 24h przed Imprezą w cenie 18pln pod linkiem poniżej:
http://www.eventim.pl
Dodatkowo do dyspozycji będą parkingi przy: ul. Łokietka w cenie 10 zł, oraz bezpłatne miejsca parkingowe przy ul. Pomorskiej.

9. Szczegóły odnośnie cen i dostępności biletów dostępne są w kasie ERGO ARENY.

Bilety do nabycia w kasie nr 3 ERGO ARENY w dniu koncertu w godzinach 10.00-20.00

10.  Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą ( od poniedziałku do piątku ) pod numerem telefonu: 

+ 58 767 21 01 (09:00 – 17:00), oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl

 

ERGO_ARENA_PARKING

Bilety

Bilety w cenie od 179 zł w sprzedaży

Sprzedaż biletów w:

Kasa nr 3 ERGO ARENA czynna:

  • poniedziałek – piątek 10.00 – 16.00
    (oraz w dniu imprezy)

sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert

Eventim
Kup bilet
Parking
Kup bilet